Keystone logo
CEI Escuela de Diseño y Marketing Mistr digitálního marketingu
CEI Escuela de Diseño y Marketing

Mistr digitálního marketingu

7 Months

Španělština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 100

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Master in Digital and Content Marketing je zaměřen na každého, koho zajímá svět digitálního marketingu a online správy obsahu. K dokončení a správnému sledování tohoto magisterského titulu v oblasti digitálního marketingu nejsou vyžadovány žádné předchozí znalosti ani kvalifikace.

obsah

V Master of Digital Marketing and Content se studenti naučí nejdůležitější techniky digitálního marketingu a navíc se naučí vytvářet a spravovat jakýkoli typ obsahu na webové stránce prostřednictvím WordPress.

Věděli jste, že většina webových stránek, které znáte, je vytvořena pomocí WordPressu? Nikdo proto nepochybuje, že jde o nástroj, který každý digitální obchodník musí vědět, pokud chce být opravdu připraven.

WordPress dnes používá více než 20% webových stránek po celém světě a představuje základní nástroj pro profesionály v oblasti digitálního marketingu. A když říkáme základní, nemyslíme jednoduché. WordPress vám dává k dispozici tisíce šablon, takže s průvodcem můžete vytvořit webovou stránku s profesionálními výsledky, včetně samozřejmě těch webových stránek, jejichž účelem je elektronické obchodování - hlavní cíl digitálního marketingu. Online strategické plánování a obsahový marketing, profesionální správa sociálních sítí, marketing ve vyhledávačích (SEO a SEM), webová analytika a další koncepty digitálního marketingu se uplatní ve všech typech projektů, platforem a webových stránek.

V průběhu magisterského studia se student naučí důležitost vztahu a integrace nástrojů, které se naučí ve dvou modulech, které tvoří tento mistr: digitální marketing a WordPress.

Způsoby

Osobně nebo online: Master of Digital and Content Marketing můžete osobně obdržet v Madridu nebo Seville nebo studovat online. Online modalita se vždy vyučuje naživo (naživo), ačkoli úložiště těchto zaznamenaných tříd je udržováno na žádost studentů. Studenti mají také výkonný a intuitivní virtuální kampus vyvinutý společností Google, který se každý den účastní tříd a vlastního školení.

Počet studentů

Největší třída v ČIŽP má kapacitu 20 osob a nejmenší 8 studentů, přičemž skupiny 12–14 osob jsou normální. Minimální počet studentů pro otevření skupiny jsou 4 studenti.

Zdarma ke studiu

  • 3 hodiny akademické nebo profesní orientace na studenta.
  • Několik mistrovských kurzů a workshopů každý měsíc.
  • Online lekce ve dnech, kdy se nemůžete osobně zúčastnit.
  • Nabídky práce a / nebo písemná záruka zaměstnání.
  • Celkové nebo částečné opakování studia, pokud o to student požádá.
  • Sdílený pracovní prostor.
  • Disk Google pro každého studenta, navždy.
  • Možnost směny mezi Madridem a Sevillou, nebo mezi face-to-face a online.
  • Doména .com a hostování pro každého studenta po dobu jednoho roku.

O Škole

Otázky