Keystone logo
CEI Escuela de Diseño y Marketing Magistr v oboru interiérového designu a architektury BIM
CEI Escuela de Diseño y Marketing

Magistr v oboru interiérového designu a architektury BIM

6 Months

Španělština

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 3 250

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Master in Interior Design and BIM Architecture je zaměřen na lidi se zájmem o průmysl interiérového designu a BIM architekturu. Přestože předchozí znalosti nejsou pro adekvátní využití magisterského studia nutné, doporučuje se, aby studentovým profilem byl inženýr, architekt, zeměměřič ...

obsah

Tento magisterský studijní program kombinuje studium dvou profesí, které jsou stále více žádané: návrháře interiérů a BIM manažera.

Jste architekt, inženýr nebo zeměměřič a chcete pracovat jako BIM manažer? Zajímáte se také o interiérový design? Toto je váš magisterský titul.

Během modulu interiérového designu tohoto magisterského studia se zaměříme na nejdůležitější aspekty interiérového designu, které vyžadují generování architektonických plánů, dekorací a fotorealistických vizualizací, založených na Autodesk Autocad a podobně i na dalších programech jako Lumion nebo SketchUP.

Ve druhém modulu se zaměříme na metodiku BIM s Autodesk Revit. BIM Manager je profesionál, který spravuje informace od všech agentů, kteří zasahují do procesu BIM. Je to osoba jmenovaná týmem řízení projektu a schválená promotérem nebo klientem. BIM Manager je projektový manažer s metodikou BIM. Základním cílem tohoto modulu BIM Management s aplikací Autodesk Revit je poskytnout studentovi úplné praktické školení v oblasti počítačových nástrojů používaných pro stavby, stavby a stavební práce v prostředí BIM.

Způsoby

Osobně nebo online: Master in Interior Design a BIM Architecture můžete osobně obdržet v Madridu nebo Seville nebo studovat online. Online modalita se vždy vyučuje naživo (naživo), ačkoli úložiště těchto zaznamenaných tříd je udržováno na žádost studentů. Studenti mají také výkonný a intuitivní virtuální kampus vyvinutý společností Google, který se každý den účastní tříd a vlastního školení.

Zdarma ke studiu

  • 3 hodiny akademické nebo profesní orientace na studenta.
  • Několik mistrovských kurzů a workshopů každý měsíc.
  • Online lekce ve dnech, kdy se nemůžete osobně zúčastnit.
  • Nabídky práce a / nebo písemná záruka zaměstnání.
  • Celkové nebo částečné opakování studia, pokud o to student požádá.
  • Sdílený pracovní prostor.
  • Disk Google pro každého studenta, navždy.
  • Možnost směny mezi Madridem a Sevillou, nebo mezi face-to-face a online.
  • Doména .com a hostování pro každého studenta po dobu jednoho roku.

double degree

Dvojitý diplom: Studenti, kteří absolvují systém hodnocení, získají kromě titulu Master of Interior Design vydaného CEI: School of Design and Marketing vysokoškolský titul Master of Interior Design vydaný Distance University of Madrid (vlastní název).

O Škole

Otázky