Keystone logo
CEI Escuela de Diseño y Marketing

CEI Escuela de Diseño y Marketing

CEI Escuela de Diseño y Marketing

Úvod

136284_136171_rsz_cei_sevilla_interiores_3.jpg

O nás

CEI - Centrum pro inovační studia - je škola digitálního designu 21. století, založená ve 20. století (rok 1991). Jsme oficiální školicí středisko pro společnosti Adobe, Apple, IBM, Maxon a Google Partner , specializující se na digitální marketing a design, s kancelářemi v Madridu, Seville a brzy v Lisabonu. Naše kurzy, magisterské a vyšší tituly jsou vyvíjeny ve čtyřech oblastech: Grafický design , Webový vývoj , Digitální marketing a Digitální video editace a postprodukce (VFX) a Motion Graphics .

Nyní víme, že jsme měli pravdu, když jsme v roce 1991 vsadili na kvalitní výuku jako Design School . Naším maximem bylo, je a bude to, že po skončení školního semestru bude student dokonale zvládat techniky, které se vyučují během jejich výcviku. Z tohoto důvodu drtivá většina tisíců studentů, kteří prošli našimi učebnami, vstoupila na pracovní trh nebo zlepšila své pracovní podmínky po ukončení studia na CEI: School of Design .

S více než 29 lety v oboru, více než 15 000 vyškolenými studenty a týmem vysoce kvalifikovaných odborníků se CEI snaží zdokonalovat dovednosti svých studentů neustálým přizpůsobováním se silným požadavkům světového trhu práce. Naše škola byla dále oceněna cenou Educational Excellence Awards 2018 a 2019 za nejlepší osobní vzdělávací centrum, nejlepší vzdělávací program pro profesní začlenění, nejlepší webový server pro osobní školení a nejlepší profesionální školicí středisko.

Naše metoda

Chcete znát metodu CEI: School of Design?

To jsou některé z nejdůležitějších vlastností:

Učebna a online kurzy

Víme, že nejlepší způsob, jak se naučit teoretickým a praktickým konceptům, které tvoří naše kurzy, magisterské a vyšší tituly, je osobní a stálá přítomnost specializovaného učitele v předmětu, který neustále a osobně dohlíží na učení studenta, zaručující jejich maximální využití.

Vždy však s úmyslem přizpůsobit se potřebám a okolnostem všech našich studentů a především těm, kteří do našich zařízení nemohou přijít každý den, nabízíme také dálkové nebo online studium .

Malé skupiny

Kvalitní výuka by se měla vyučovat v malých skupinách, protože se zvyšuje kvalita výuky, což má za následek vyšší výkon studentů v každém předmětu rozvíjeném během kurzu nebo magisterského studia. Největší učebna v CEI v Madridu a v Seville má kapacitu pro 15 studentů a nejmenší pro 8 osob, přičemž skupiny přibližně 10 lidí jsou normální.

Garantovaný výukový systém

Po přihlášení má student, pokud si to přeje, možnost opakovat kurz, magisterský titul nebo vyšší, který již absolvoval na CEI: School of Design zcela zdarma, čímž zaručuje plné studium vybraného předmětu.

136283_136168_escuela-de-diseno.jpg

Rozmanitost plánů

Jako škola se musíme přizpůsobit potřebám studentů, a ne naopak. Z tohoto důvodu má CEI: School of Design ranní, odpolední a večerní rozvrhování všech svých studií , aby byl nejlepší výcvik kompatibilní s jakýmkoli jiným akademickým nebo profesionálním úkolem.

Pracovní rada

Po období školení se naše škola neomezuje pouze na správu databáze našich studentů a absolventů. Naše 28 let zkušeností a kontakty v tomto prostředí dělají z naší banky práce mimořádně účinný nástroj pro naše studenty k dosažení práce. K dispozici pro kterékoli z našich studií , zcela zdarma.

Písemná záruka práce

Pokud se přihlásíte do některého z našich profesních magisterských nebo vyšších stupňů , budete moci využít naší písemné záruky práce, kterou jsme se zavázali najít zaměstnání související s vaším studiem v období nepřesahujícím 6 měsíců.

Frakcionace částky vašich studií

Realizaci našich kurzů, bootcampů, mistrů a vyšších stupňů usnadňujeme automatickým a okamžitým poskytováním financování samotným střediskem rozdělením částky studií inkasem. Za studium můžete platit v termínech 3, 6 nebo až 10 měsíců.

Sídlo společnosti

Madrid

CEI Madrid má dva prostory oddělené 100 metry: školu, věnovanou zcela a výhradně školení a na druhé straně Coffice, kde je umístěna školní kavárna, coworkingový prostor pro studenty a absolventy a prostor pro dodání seminářů, dílen a mistrovských kurzů.

Sevilla

CEI Seville má nová zařízení. Prostor téměř 300 m2 v centru města s mnoha novými funkcemi, jako je knihovna, fotografické studio, salony a digitální ilustrace.

Co zahrnuje vaše studium také zdarma?

 • 3 hodiny akademické nebo profesní orientace na studenta
 • Sdílený pracovní prostor
 • Každý měsíc několik mistrovských kurzů a workshopů
 • Neomezená cesta Google pro každého studenta navždy
 • Online kurzy ve dnech, kdy se nemůžete osobně zúčastnit
 • Možnost výměny mezi Madridem, Seville a Lisabonem (2020/2021)
 • .Com doména a vlastní hosting pro každého studenta, na rok
 • Výměna práce a / nebo písemná záruka práce
 • Úplné nebo částečné opakování studia, pokud si to student vyžádá

Místa

 • Madrid

  Calle de Rodríguez San Pedro, 2 y 10, 28015 Madrid, , Madrid

 • Seville

  Calle Conde de Cifuentes, 4, 41004 Sevilla, , Seville

  • Madrid

   Madrid, Španělsko

   • Valencia

    Carrer de Santa Teresa, 6, 46001, Valencia

    Otázky