Keystone logo
CEDEU - University Study Center Magistr v obchodní administrativě
CEDEU - University Study Center

Magistr v obchodní administrativě

Madrid, Španělsko

1 Years

Angličtina, Španělština

Plný úvazek

30 Sep 2024

29 Oct 2024

EUR 9 500

Dálkové studium, Na kampusu

Úvod

Dnešní konkurenční trh práce vyžaduje, aby se uchazeči odlišili od ostatních a mezinárodní vzdělávací zkušenost je perfektní způsob, jak toho dosáhnout. Mezinárodní zkušenosti budou mít velký dopad na váš životopis, protože potenciálním zaměstnavatelům ukáže vaši motivaci, nezávislost a všeobecnou kvalifikaci. Kromě toho, získání znalostí cizích jazyků umožňuje studentům získat širší škálu pracovních míst.

Cíle programu

Cílem tohoto CEDEU MBA - Master in Business Administration je pomoci studentům ovládat a kompetentně využívat finance, ekonomiku a marketing. Je důležité rozvíjet jejich vynikající profesionální akademické schopnosti s mezinárodní perspektivou, schopnost manažerského myšlení a podnikatelské dovednosti.

Účastník bude schopen plně porozumět oblastem společnosti a naučit se fungovat v reálném a globálním pracovním prostředí. Tento program se ideálně hodí ke splnění úkolu zastávat manažerské pozice a porozumět schopnostem různých technologií transformovat a optimalizovat podnikání. MBA - Master in Business Administration umožňuje studentům mít vizi strategického plánování a hluboké znalosti. Tento projektový kurz poskytuje prostřednictvím výuky na místě mezinárodním studentům systém obchodních znalostí na vysoké úrovni, který lze přizpůsobit různým podnikatelským prostředím a vytváří vysokou úroveň obchodních a manažerských poznatků.

V jakém jazyce je kurz veden?

Celý kurz je vyučován v angličtině a v rámci kurzu jsou nabízeny lekce španělského jazyka pro nešpanělsky mluvící osoby.

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky