Keystone logo
© Carrianna Field
CEDEU - University Study Center

CEDEU - University Study Center

CEDEU - University Study Center

Úvod

V kontextu společnosti, která se stále více orientuje na technologie , s neustálým vývojem, který tato skutečnost s sebou nese, jsou instituce věnující se vzdělávání povinny vyvíjet trvalé úsilí o přizpůsobení, inovaci a aktualizaci . v naší práci předávání znalostí .

CEDEU se od svého vzniku zrodilo s pevným cílem být účinným mechanismem v procesu přibližování vzdělávacích potřeb podnikatelského sektoru každodenní realitě našich studentů.

CEDEU Entrepreneurship Hub není nic jiného než výsledek úsilí našich spolupracujících společností i naší vlastní instituce, jehož výsledkem je společný prostor , kde mají své místo příspěvky firmy, univerzity a studenta , místo setkávání mezi student a společnost , ve které univerzita působí jako hostitel.

Specializační diplomy, firemní stáže, podpora podnikání, podpora akademického výzkumu mezi univerzitou a společností atd. To jsou jen některé z iniciativ vyplývajících z této synergie.

Přijímací řízení

Přijímací řízení na oficiální univerzitní tituly

 1. Poznejte náš Madrid Centro Campus. Od první chvíle se můžete spolehnout na podporu našich univerzitních poradců, kteří vyřeší případné dotazy.
 2. Požádejte o přijetí na oficiální univerzitní titul, který chcete. V tomto kroku také provedeme pohovor, kde zhodnotíme míru vašeho zapojení. Kromě toho musíte poskytnout potřebnou dokumentaci.
 3. Zajistěte si své místo. O výsledku přijetí Vás budeme informovat. Svůj závazek studovat na CEDEU musíte formalizovat zaplacením předběžné registrace CEDEU.
 4. Váš oficiální přístup. Z CEDEU vás provedeme a pomůžeme během procesu online předběžné registrace v jednotném okrese Madridu.
 5. Výuka. !! Gratulujeme!! Nyní můžete dokončit registraci na CEDEU-URJC a pokračovat v požadovaném studiu.

Přijímací řízení na oficiální univerzitní magisterské tituly

 1. Poznejte náš Madrid Centro Campus. Od prvního okamžiku máte podporu našich univerzitních poradců, kteří vyřeší případné dotazy.
 2. Požádejte o přijetí na oficiální univerzitní magisterský titul, který si přejete, a poskytněte potřebnou dokumentaci k vyhodnocení vaší kandidatury.
 3. Potvrďte své místo. O výsledku přijetí Vás budeme informovat. Svůj závazek studovat na CEDEU musíte formalizovat zaplacením předběžné registrace CEDEU.
 4. Váš oficiální přístup. Máme na starosti řízení všech procedur pro vaše oficiální přijetí na URJC a následný zápis do zvoleného studia.
 5. Výuka. !! Gratulujeme!! Nyní můžete dokončit registraci na CEDEU-URJC.

Přijímací řízení do kurzu

 1. Poznejte náš Madrid Centro Campus. Od prvního okamžiku máte podporu našich univerzitních poradců, kteří vám zodpoví všechny vaše dotazy.
 2. Požádejte o přijetí do požadovaného programu a poskytněte potřebnou dokumentaci.
 3. Výuka. Dokončete proces a potvrďte svou registraci do zvoleného programu.

Stipendia a financování

Informace o stipendiích a pomoci 2023-2024

Přístup k oficiálnímu vysokoškolskému studiu by neměl být překážkou z ekonomických důvodů. CEDEU nabízí pro výuku rovnající se nebo vyšší než 60 ECTS stipendia pro své studenty a také různé druhy pomoci, která jim umožňuje zaměřit svou pozornost na to, co je nejvíce zajímá: na studium.

Udělení, výše, procento, zrušení a obnovení stipendií jsou vždy na uvážení Řídícího výboru Centra univerzitních studií CEDEU.Univerzitní centrum CEDEU nabízí každý akademický rok studijní stipendia pro své studenty, jejichž specifické požadavky a podmínky lze konzultovat v našem Dossieru stipendií a pomoci , který je uveden níže, kde si také vyžádejte více informací v naší Stipendijní službě.

Stipendia:

 • Akademická dokonalost
 • Akademické zásluhy
 • Studijní výsledky
 • Společenství CEDEU
 • Kolektivní členství
 • INJUVE
 • Fond solidarity
 • Kariéra
 • Cervantes
 • Spolupráce
 • Kontinuita

Místa

 • Madrid

  Calle de José Picón, 7, 28028, Madrid

  • Barcelona

   Carrer de Sabino Arana, 42, 08028, Barcelona

   Otázky