Keystone logo
CCRP Course

CCRP Course

CCRP Course

Úvod

Klinický výzkum Associate Training Course je 110 modulový kurz vedený Senior CRA a lékařem 25 let Dr.Kamal. Tento kurz poskytuje školení, zkušenosti, rozhovory, doporučení a spojení, které potřebujete k získání práce, která dohlíží na klinické výzkumné úsilí. Nabízíme klinické výzkumné sdružené školení a umístění pro sestry, absolventy vědeckých bakalářů a mezinárodní lékařské absolventy.

Více než 1,9 milionu studentů každý rok obdrží bakalářské vědy. Zatímco několik pokračuje na doktorské, magisterské a lékařské programy; mnozí jsou připraveni začít svou kariéru. Jako nový student, který se uplatňuje na trhu vědeckého pracovního uplatnění, můžete najít pouze stáže nebo si uvědomit, že dokonce i vstupní přírodní vědy vyžadují 1-2 roky zkušeností . Mnohem více, můžete si uvědomit, že mnoho z těchto pracovních míst vyžadují intenzivní práci v práci, jen nesplňuje vaše očekávání pro váš vědecký titul. Proto je třeba zvážit kariéru jako ratingovou agenturu .

84162_Utennavn.jpg

Klinický výzkumný pracovník nebo koordinátor řídí a dohlíží na klinické studie, které provozují lékaři, zdravotní sestry a další držitelé vědeckých titulů. Na rozdíl od pracovních míst, které v současné době můžete uplatnit na trhu, je skutečně mnohem obtížnější získat pozici jako CRA. Zatímco na trhu existuje mnoho generických kurzů; jsme viděli, že mnozí studenti, kteří přišli k nám, si stále nemohou najít práci. Důvodem je to, že jiné kurzy doplňují vaše školení se zkušenostmi, doporučeními, příklady a spojeními potřebnými pro zajištění práce CRA. Tato vědecká zdravotní péče může být provedena soukromě pro farmaceutické společnosti, jako je Pfizer, nebo akademicky ve zdravotnických školách.

Nicméně, pro ty, kteří vždycky chtěli kariéru v medicíně, nebo mají medaili rok před lékařskou školou ; to je další krok k získání náskoku ve vaší kariéře. Protože pozice je na rozdíl od skutečné práce v laboratoři a vyžaduje roli řízení; dostanete spojení 1 na 1 s lékaři a zdravotnickým personálem, což může vést k lepší aplikaci na lékařskou školu a další lékařskou kariéru později.

Nejlepší ze všech; mnoho z těchto pozic přijímá vzdálený personál (a někteří vám umožní cestovat 20-100% s plnými výdaji včetně potravin, bydlení a cestování pokryté) . To vám může pomoci ušetřit peníze a současně zvýšit plat. CRA s naší úrovní výcviku může očekávat, že bude mezi $ 7,000 - $ 12,000 měsíčně ; částka, která není běžná v jiných kariérech vědy.

Mnohé ratingové agentury jsou skutečně zahraniční lékaři, kteří se rozhodli nepřijmout USMLE nebo opakovat své pobytové školení. Ve skutečnosti někteří naši studenti přijdou k nám ihned poté, co se přestěhovali do USA, a dotazovali se, co dělat s MBBS titulem v Americe.

Na rozdíl od toho, co jste se během 3-4 let naučili na univerzitě nebo na mezinárodní škole; informace potřebné k tomu, abyste se stali CRA, staví na vašem stupni. Není to opakování jakéhokoli kurzu, který jste absolvovali v předmětu, takže máme 110 modulů (více než jakýkoli jiný kurs) k tomu, abyste získali požadovanou pozici jako CRA. Protože také poskytujeme školení pohovorů (1 na 1 školení) pro více kruhů rozhovorů, které tyto společnosti dělají; můžete očekávat, že zajistíte žádost o rozhovor a předáte všechny kola.

Místa

 • Norwood

  Norwood, Spojené státy americké

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky