Keystone logo
Catholic University Of Uruguay includes ISEDE and all schools

Catholic University Of Uruguay includes ISEDE and all schools

Catholic University Of Uruguay includes ISEDE and all schools

Úvod

Universidad Católica del Uruguay instalovaná v Montevideu a v několika vnitřních městech, je nejstarší soukromou univerzitou v zemi a geograficky nejrozšířenější.

Původně založen v roce 1882 prvním arcibiskupem v Montevideu Mons. Mariano Soler, který byl znovu otevřen a svěřen Tovaryšstvu Ježíšovu v roce 1985, je Uruguayská katolická univerzita hlavním dílem katolické církve v oblasti uruguayského vysokoškolského vzdělávání. Její oddanost akademické dokonalosti, ideologický pluralismus, ekumenismus a mezináboženský dialog ji učinily jedním ze základních aktérů kulturního života v zemi.

Od okamžiku svého narození si Katolická univerzita v Uruguaye postavila výzvu být odlišnou možností vysokoškolského studia. To ji vedlo k práci v dříve opomíjených oblastech a k inovativní roli ve vývoji nových vzdělávacích metod a v evangelizaci kultury. Dnes, s osmi tisíci studenty ve svých učebnách a několika desítkami probíhajících akademických programů, prochází fází konsolidace a čelí výzvě reagovat na nové požadavky uruguayské společnosti.

Komunikace znalostí, formování člověka a šíření kultury jsou naším univerzitním způsobem služby.

Místa

  • Montevideo Department

    Avenida 8 de Octubre,2738, 11600, Montevideo Department

    Otázky