Keystone logo
Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Catholic University of Manizales

Úvod

Jako sborová a církevní práce od své identity pracuje na komplexním školení v dialogu s prostředím, které přispívá k sociální a kulturní transformaci, podporované zásadami účasti a spoluzodpovědnosti, s kritérii kvality v mezinárodním kontextu.

Přispívat k integrální formaci člověka z humanistické, vědecké a křesťanské vize osvětlené evangeliem, učitelským úřadem církve a kongregačním charismatem dominikánských sester charity Prezentace Nejsvětější Panny. Vede akademii s kritérii univerzálnosti, humanizace znalostí, kvality a inovací pro budování nového občanství jako výrazu dialogu mezi vírou, kulturou a životem, s cílem reagovat na výzvy současné společnosti v kontextu globalizovaný svět se sociálním a církevním smyslem.

V roce 2025 budeme první možností v regionu, zviditelnit komplexní školení z humanistické, vědecké a křesťanské perspektivy, upevnit akademickou komunitu, která od osvobození personalizace přispívá k sociální, kulturní transformaci a stává se národním měřítkem a mezinárodním začlenění a spravedlnost.

Místa

  • Manizales

    Carrera 23,No. 60, 170002, Manizales

    Otázky