We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Carolina College Of Biblical Studies

Carolina College Of Biblical Studies

Carolina College Of Biblical Studies

Úvod

Carolina College Of Biblical Studies ( CCBS ) existuje proto, aby učedníky Kristova následovníky prostřednictvím biblického vysokoškolského vzdělávání po celý život vedl efektivní služebník. Součástí mise Carolina College Of Biblical Studies je poskytovat špičkové akademické zkušenosti s biblickým světonázorem. Ať už se chystáte na kurzy obecného studia nebo na ty, které se zabývají duchovní formací, bude vás poučovat fakulta, která do osnov a zkušeností ve třídě začlení víru, Písmo, modlitbu a křesťanské zásady.

Mnoho našich studentů je zaneprázdněno prací na plný úvazek, vojenskou službou nebo vedením místního kostela, a proto se pyšníme tím, že jsme jednou z nejflexibilnějších křesťanských vysokých škol v Severní Karolíně, protože v CCBS je každá z nich stále může udržovat zatížení celého kurzu. Naše třídy se scházejí jeden den v týdnu. Na rozdíl od tradičních vysokých škol, kde se každá třída setkává několik dní v týdnu, se naše kurzy setkávají jednou. Ve skutečnosti můžete absolvovat čtyři kurzy za jediný den ... omezující čas mimo práci nebo v kostele.

V průběhu let si Carolina College Of Biblical Studies získala pověst vyhlášením výjimečných absolventů ministerských studijních programů. Carolina College Of Biblical Studies produkuje jedny z nejlepších vedoucích ministerstev v této oblasti, od pastorů přes neziskové vedoucí přes misionáře po autory.

Carolina College Of Biblical Studies nabízí mnoho vzdělávacích možností pro pracující dospělé a studenty. S našimi online studijními programy mohou dospělí získat AA nebo BA z libovolného místa. Máme také několik večerních programů k dispozici těm ve Fayetteville / Fort Bragg a okolních oblastech.

Místa

  • Fayetteville

    South McPherson Church Road,817, 28303, Fayetteville

    Otázky