Keystone logo
Carolina Christian College

Carolina Christian College

Carolina Christian College

Úvod

Carolina Christian College ( CCC ) je CCC a vyšší soukromá nezisková instituce zaměřená na víru. Carolina Christian College vzdělává osoby pro křesťanská ministerstva prostřednictvím biblických a teologických studií, všeobecného vzdělání v umění a věd a odborných studií. Důraz je kladen na kulturní povědomí a vedení, které připraví pracovníky na založení a službu církvi ve Spojených státech a po celém světě.

V návaznosti na výše uvedený speciální účel Carolina Christian College uznává, že student musí být co nejvíce plně připraven.

Carolina Christian College již více než sedm desetiletí trénuje křesťanské vůdce, kteří pozitivně ovlivňují jejich komunity. Tito dobře vyškolení vůdci pozitivně ovlivňují komunity a národy po celém světě, vedou a zakládají sbory a zaujímají aktivní vedoucí role v soukromém a vládním sektoru a v podnikatelské komunitě. Pracujeme na zajištění takového vedení, které může překlenout komunikační propast mezi lidmi z různých kultur na místní i celosvětové úrovni. Carolina Christian College nabízí jedinečnou příležitost pro afroameričany, bělochy a studenty všech ras se zájmem o městskou službu. Naše proaktivní interracial prostředí poskytuje sociální a vzdělávací zkušenost, která umožňuje našim studentům stát se úspěšnými vůdci v komunitě s biblickým světonázorem.

Posláním Carolina Christian College je poskytovat biblicky založené akademické programy, které připravují muže a ženy všech ras na službu a veřejně prospěšné práce se zaměřením na afroamerickou komunitu.

Místa

  • Winston-Salem

    Indiana Avenue,4209, 27105, Winston-Salem

    Otázky