Keystone logo
Carnegie Mellon University  School of Design

Carnegie Mellon University School of Design

Carnegie Mellon University  School of Design

Úvod

Škola designu v Carnegie Mellon patří mezi nejstarší a nejrespektovanější programy v Severní Americe. Máme bohatou historii v oblasti designu produktů a komunikací a byli jsme jedním z prvních programů, které nabízejí magisterský titul v oboru interakčního designu. Naše programy zapisují přibližně 250 vysokoškolských a postgraduálních studentů z různých prostředí, inspirovaných širokou škálou motivací a kariérních ambicí.

Získejte přístup k široké škále oborů.

Náš je jedním z mála předních designových programů, které nabízejí tituly na vysokoškolské, postgraduální a doktorské úrovni v rámci špičkové multidisciplinární výzkumné univerzity. Carnegie Mellon se nachází v Pittsburghu v Pensylvánii a je jedinečným místem, kde se sbíhá design, umění, vědy a humanitní vědy. Podporujeme integrovaný proces návrhu, který zahrnuje pohledy z každé z těchto disciplín.

Budete pracovat s lidmi v každém okamžiku jejich kariéry, se zkušenostmi v oborech, jako jsou žurnalistika, strojírenství, výtvarné umění, antropologie, psychologie, obchod - a samozřejmě design. Budete mít také příležitost vybudovat silnou a různorodou profesionální síť s ostatními, kteří patří k nejlepším ve svých oborech.

Pevný základ pro vaše další kroky.

Design je ve své podstatě o řešení problémů. Není divu, že podniky a instituce přijímají hodnotu designu a poptávka po profesionálech v oboru designu nikdy nebyla větší. Organizace aktivně hledají nové přístupy k řešení problémů tváří v tvář narůstajícím obchodním, sociálním a environmentálním výzvám.

Naše programy vás dnes připraví na špičková pracovní místa v předních společnostech a organizacích a zároveň vás naučí navrhovat s ohledem na budoucí generace. V nedávném žebříčku designových škol na základě kariérních výsledků se naše programy neustále dostávají na vrchol. Naši absolventi pokračují na některé z nejžádanějších pozic v oboru s nadnárodními společnostmi, designovými firmami a neziskovými organizacemi. Někteří se stávají výzkumnými pracovníky a pedagogy designu a mnozí začínají podnikat. Kariérní možnosti - a váš potenciál ovlivnit svět - jsou neomezené.

Naši absolventi jsou zaměstnáni ve společnostech Whirlpool, Volkswagen / Audi, Motorola, Apple, Microsoft, Google, Facebook, Skype, Pinterest, IDEO, R / GA, Isobar, Mayo Clinic a Carnegie Museums v Pittsburghu.

Místa

  • Pittsburgh

    Forbes Avenue,5000, 15213, Pittsburgh

    Otázky