Keystone logo
Carlton Trail Regional College

Carlton Trail Regional College

Carlton Trail Regional College

Úvod

Carlton Trail College je jednou z předních vzdělávacích a vzdělávacích institucí v Saskatchewanu. Od programů, které nabízíme, až po služby, které poskytujeme, jsme odhodláni pomoci vám dosáhnout vašich vzdělávacích, kariérních a tréninkových cílů.

Carlton Trail College je jednou z předních vzdělávacích a vzdělávacích institucí v Saskatchewanu. Sloužíme kariérním, zaměstnaneckým, školicím a vzdělávacím potřebám studentů, podniků, průmyslu a komunit ve střední a východní Saskatchewan. S kancelářemi v Humboldt, Watrous a Wynyard a učebnami v celém regionu vytvářejí naše programy a služby důležité akademické, sociální a ekonomické výhody pro naše studenty a podniky, které zaměstnávají naše studenty.

Náš závazek poskytovat výjimečné vzdělávací a vzdělávací programy pomáhá zajistit úspěch jednotlivce, firmy i regionu. Tvrdě pracujeme na zapojení komunit, kterým sloužíme. Při řešení konkrétních vzdělávacích a výcvikových potřeb spolupracujeme s podniky, průmyslovými odvětvími a komunitami, včetně prvních národů regionu. Naše programy lze přizpůsobit a doručit na místě nebo v jednom z našich zařízení.

Místa

  • Southey

    Railway Avenue,230, S0G 4P0, Southey

    Otázky