Keystone logo
CANVAS

CANVAS

CANVAS

Úvod

CANVAS Ecole Art-Mode je švýcarská umělecká škola se specializací na módní a grafický design. Škola má sídlo ve švýcarském Lausanne a má více než 25 let zkušeností s výcvikem studentů v oblasti vizuálního umění a módy. Škola nabízí jedinečný výběr kreativních kurzů, které umožňují studentům získat teoretické a praktické dovednosti potřebné k zvládnutí zvolené disciplíny.

Díky široké škále kurzů a titulů umožňuje CANVAS studentům svobodu a flexibilitu přizpůsobit si vlastní rozvrh kurzů. S výběrem krátkých a dlouhých kurzů mohou studenti studovat vlastním tempem, protože vědí, že všechny třídy nabízejí evropské transferové kredity (ECTS), které mohou být později aplikovány na studijní program.

131658_Image1.jpg

foto s laskavým svolením společnosti CANVAS

Odrazový můstek pro zahájení vaší kariéry jako kreativy

CANVAS poskytuje studentům odpověď na to, jak zahájit svou kariéru v vizuálním umění nebo v módním průmyslu. Jako průkopník ve vysokoškolském vzdělávání v oblasti designu, módy a výtvarného umění má společnost CANVAS více než 25 let zkušeností s tréninkovými kreativami.

Společnost CANVAS se sídlem v srdci Lausanne (ve francouzsky mluvící části Švýcarska) během posledních 15 let výrazně vzrostla. Její zakladatelé byli vyškoleni ve švýcarských Hautes Ecoles v oblasti módy a grafického designu a jsou nadšení pro design a pedagogiku. Vytvořili CANVAS s ambicí přinést kvalitní technické školení studentům, kteří mají zájem stát se zítřejšími módními návrháři, krejčími, grafickými designéry a ilustrátory.

Programy CANVAS uznávané švýcarskými profesními i vzdělávacími orgány, jsou certifikovány švýcarskými státními orgány (CIO, AI) a Evropskou federací vzdělávání (FEDE).

Zkušenost ve službě tvořivosti

CANVAS je uznáván pro svou vysokou úroveň rozlišování v umění. Její studenti pravidelně vystupovali v některých z nejprestižnějších evropských soutěží o design.

Škola se může pochlubit dynamickou a zkušenou fakultou, která věnuje realitě a požadavkům profesionální integrace svých studentů, přizpůsobuje a přizpůsobuje své vyučovací metody tak, aby vyhovovaly potřebám každého žáka a zároveň je připravovala na požadavky a očekávání práce. trh.

Škola nabízí denní i večerní kurzy, spolu s možností navazujících studijních a certifikačních programů na částečný úvazek, které umožňují studentům sestavit si osobní rozvrh, který vyhovuje jejich potřebám a umožňuje řízení jejich profesních a osobních povinností.

CANVAS je hrdá na to, že je součástí velké a vlivné multikulturní komunity vášnivých tvůrců . Škola nabízí multikulturní umělecký přístup, který zohledňuje různé kultury našeho světa a umožňuje osobní a profesionální obohacení jejích studentů.

Kreativní pedagogika

Školení CANVAS kombinuje teoretický a praktický přístup k uměleckým a technickým aspektům tvůrčích profesí, na které připravuje své studenty. Metodika výuky a nástroje umožňují studentům důkladné porozumění a zvládnutí zvolené disciplíny, aby jim umožnili profesionálně se etablovat až do konce školení.

Ve spolupráci s profesionálními společnostmi, dílnami a ateliéry nabízí společnost CANVAS svým studentům vzdělávací flexibilitu, aby si během studia získala odborné zkušenosti, a vždy věnuje pozornost ambicím a cílům každého studenta. Projekty pracovních stáží poskytují studentům přímé zkušenosti s trhem a pomáhají jim rozvíjet počáteční profesionální síť.

Velký výběr programů

CANVAS poskytuje přístupné školení v oblasti módního designu, krejčovství a módních technik, grafického designu a ilustrací. Programy školy jsou neustále aktualizovány a revidovány, aby udržovaly krok s vývojem praktik a trendů v oborech Móda, Design a Vizuální umění.

Škola nabízí širokou škálu mezinárodně uznávaných titulů a osvědčení, včetně:

  • Krátkodobé certifikáty
  • Přípravné certifikáty
  • Nadace stupně
  • Specializace Stupně
  • Bakalářské stupně
  • Večerní škola

Evropský systém přenosu kreditů (ECTS)

Tituly společnosti CANVAS v oblasti módního designu, krejčovství a módních technik, grafického designu a ilustrací jsou nadstandardním profesionálním standardem a jsou integrovány do rovnocennosti evropského systému přenosu kreditů (ECTS) nabízejícího vyšší tituly na „3-5- 8 'model (Bakaláři - Masters - Doktorát). Tento systém je založen na pracovní zátěži programu a studijních hodinách potřebných k dosažení cílů programu.

Připojte se ke společnosti CANVAS a CANVAS své školení na další úroveň a zajistěte, že dosáhnete svých tvůrčích cílů!

Místa

  • Lausanne

    Avenue de Sévelin 46, 1004, Lausanne

Otázky