Keystone logo
Canisius College

Canisius College

Canisius College

Úvod

Canisius College je přední soukromá univerzita v západním New Yorku, jednoho z 28 jezuity, katolických vysokých škol v národě a je souhlasně zařazen mezi top regionálních vysokých škol na severovýchodě. Společnost byla založena v roce 1870 německými jezuitů, Canisius College je jmenován na St Peter Canisius, renomovaného holandského pedagog a jeden z původních členů Tovaryšstva Ježíšova. Co začalo v jedné budově v centru města Buffalo se nyní skládá z 56 budov se nachází na 72 akrů v rezidenční čtvrti na severu-centrální Buffalo.

Mise

Canisius College je hrdý na to, podílet se na jezuitské dědictví, která nabízí studentům vysoce personalizované vzdělání pevně založený na svobodných umění, které klade důraz na rozvoj celého člověka. Canisius připravuje vůdci - inteligentní, pečování, věrné jedince - schopen sledovat a podporovat excelenci ve svých profesích, jejich komunity a jejich službu lidstvu.

Žebříčky a vyznamenání

Vysoká kvalita vzdělání Canisius je uznal a umístila v mnoha různými způsoby, včetně následujících:

Účetní Absolventi č. 2 v New Yorku Absolventi účetního programu Canisius, každoročně jeden z národa je nejlepších programů, měl druhý nejvyšší přihrávku ve státě New York. Projít sazba byla 78 procent mezi absolventy Canisius.

Celkově Graduate School Převzetí Ceny Více než 90 procent studentů Canisius, kteří žádají, aby absolvent školy jsou přijímány. Graduate School Přijetí Cena za právo a lékařské SchoolsNine 10 Canisius studentů, kteří se vztahují na práva a zdravotních škol jsou přijímány.

US News & World Report "Americas Best školy" Pro druhý rok po sobě, Canisius získal nejvyšší ohodnocení v historii vysoké školy s 20. místě v horní vrstvě z US News and World Report's2012 žebříčku nejlepších amerických vysokých škol, regionální univerzity - severní. Souhlasně zařadil mezi nejvýznamnější regionální vysoké školy, Canisius také posunul čtyři místa v "Velké školy, skvělé ceny" kategorii regionálních univerzit na severu.

Forbes americký Top školy Canisius byl jmenován Forbes 2012 žebříčku 650 nejlepších vysokoškolských institucí na kvalitu výuky, skvělé kariérní vyhlídky, počty absolventů a nízkou úrovní zadlužení.

Studentské služby a aktivity Více než 140 vysokoškolských sponzorované organizace nabízejí Canisius studentům zkušenosti týkající se služby, média, studentské vlády, akademici, a náboženské a sociální zájmy.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

 • Buffalo

  2001 Main Street Buffalo, NY , 14208-1098, Buffalo

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky