Keystone logo
Canadian International Career College

Canadian International Career College

Canadian International Career College

Úvod

Canadian International Career College je prvotřídní školicí zařízení zaměřené na potřeby záměru studentů zahájit novou kariéru nebo zlepšit své současné dovednosti. Všichni zde, od přijímacího personálu až po instruktory administrativy a učebny, mají jednu ambici a účel: poskytnout studentům silné a život měnící dovednosti a školení.

Podporujeme rozmanitost a nabízíme multikulturní prostředí. Poskytujeme kurzy, které jsou speciálně navrženy a vhodné pro nové přistěhovalce a mezinárodní studenty, kteří mají zájem zahájit nebo pokračovat v náročné kariéře. Speciálně navržené programy silně zvýšily jejich schopnost žít a rozvíjet se v Kanadě.

Canadian International Career College hrdostí nabízí odborné programy ve zdravotnictví a péči o děti, jakož i rekreační a jazykové programy. Naše programy byly speciálně navrženy tak, aby splňovaly současné i nově vznikající potřeby a výzvy zaměstnavatelů. Neustále kontrolujeme naše učební osnovy a vyvíjíme nové programy, abychom zajistili, že naše kurzy mohou splňovat neustále se měnící požadavky dnešního obchodního světa. Canadian International Career College věří, že je důležité úzce spolupracovat s místní komunitou podnikatelů při určování toho, jaké školení a dovednosti musí studenti mít, aby byli úspěšní.

Naši studenti se učí tím, že dělají, používají profesionální techniky a nástroje. Rozdělujeme naše třídy do malých pracovních týmů, abychom našim studentům mohli věnovat maximální pozornost, kterou potřebují. Naše kurzy vedené profesionálními instruktory se zkušenostmi z reálného světa.

Zavázali jsme se k osobnímu úspěchu každého studenta tím, že mu poskytneme špičkové dovednosti v teplém a přátelském prostředí.

Místa

  • Toronto

    Wilson Avenue,345, M3H 5W1, Toronto

    Otázky