Keystone logo
Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Canadian Institute of Technology

Úvod

PROČ CIT?

Po dvanácti letech studia, správné rozhodnutí, které by je dostat se zapsal na studium na kanadské University Institute of Technology. Zde najdete nejvyšší akademické standardy a dokonalé prostředí pro výuku. Budete mít životní zkušenosti, studoval v centru dynamického města, jako Tiraně. Přidejte se k nám, budete milovat cit.

Studium v ​​angličtině

CIT učí pouze v angličtině, což poskytuje další výhody bez dodatečných nákladů tím, že zlepší své znalosti angličtiny, zvyšování počtu pracovních příležitostí v zemi a poskytne vám přístup na mezinárodní kariéru.

kanadský Curricula

CIT poskytuje programy založené na kanadském osnov a výuka je dodáván na základě osvědčených postupů z kanadského vzdělávacího systému, který dává absolventům s kreativními, odvážnými, podnikatelských, nápadité dovednosti a lásky k poznání.

V srdci Tirany

CIT se nachází v jedné z nejvýznamnějších věží Tirana, v pěší vzdálenosti od hlavního náměstí, kulturních, sportovních a historických památek, stejně jako ústředních vládních institucí. Toto umístění vám bude mít čas svého života, zatímco vy připravujete sami pro vzrušující kariéru.

studijních programů

CIT poskytuje bakalářských a magisterských. Programy jsou vyučovány na základě boloňského systému.

Flexibilní Learning Path

CIT je průkopníkem flexibilní cesty učení s přihlédnutím k měnícím se potřebám vzdělávání. Budete mít možnost studovat a pracovat zároveň s možností dokončení výuky kdykoliv během dne nebo večer. Můžete také studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek, nebo střídat je.

Šance studovat v Kanadě nebo USA

Kromě použití kanadské vysoké školství, CIT se v práci na vytváření Transfer nebo plný souhlas vztah s kanadských univerzitách. Náš systém výuky usnadňuje akreditaci svého titulu v USA a Kanadě.

International a mezinárodně vzdělaný Akademičtí pracovníci

CIT zaměstnává vysoce kvalifikované členy fakulty, který kombinuje zahraniční a albánské občany s mezinárodním vzdělávacím zázemí a odborné praxe ve třídách, které vyučují. CIT zaujímá osobní přístup ke vzdělání. Na CIT studenti a profesoři jsou více než tým, a to jak ve snaze o soustavné a pokročilé znalosti. CIT nabízí výhody blízkého, pečování malé univerzitní atmosféru v kombinaci s in-hloubkové akademicky orientovaného výzkumu.

Vize, poslání a základním cílem ústavu

VISION: Canadian Institute of Technology je odhodlána rozvíjet v studentovi vzdělávací a profesní etický ducha, kritické myšlení, analytické a řešení problémů dovednosti, tvořivost, inovace a vedení.

Mise: Canadian Institute of Technology je jedním z mála univerzitách v Albánii výuka v angličtině, které se zavázaly k přípravě své absolventy, kteří jsou schopni vytvářet hodnoty, dovednosti a znalosti, které potřebují formovat jejich životy, kariéry, a společnosti. K dosažení tohoto cíle, bude Canadian Institute of Technology nabízejí vysoce kvalitní vysokoškoláka, absolventa a programy dalšího vzdělávání, a podporovat výzkumné činnosti, které slouží místní a regionální potřeby.

Závazky: Canadian Institute of Technology vyjadřuje své závazky vůči svým posláním tím, že sleduje následující cíle:

Chcete-li nabídnout vynikající výukové programy ve vybraných oblastech Přilákat kvalifikované fakulty a zaměstnance a poskytnout jim bezpečné a podpůrné pracovní prostředí Produkovat absolventy, kteří jsou nezávislí, věří, self-řídil a vytrvalý k dosažení svých osobních cílů. Připravit absolventy kariéru orientované, kteří jsou inovativní, kritické myslitelé a dlouhou životností studenty. K rozvoji sociálně odpovědné absolventy, kteří jsou vnímaví na měnící se potřeby komunity, a uctivý k ušlechtilými lokálních a globálních hodnot. Prezentovat dostatečnou podporu a péči o studenty. Poskytnout vyučovací-learningové prostředí, ve state-of-the-art školských zařízení. Povzbuzovat výzkumné úsilí a spojit je do komunity a společnosti potřebám.

Základním účelem tohoto institutu:

Most kanadského vzdělávání. Most do jiného mezinárodně uznávaných univerzitách. Účinný akademická instituce vyvíjí zručný a znalý absolventy Účinný RDC-střed akademické instituce Přijetím souvislou strategii zlepšování Mezinárodně uznávaný institut, s akademickými úvěrů převoditelných na severoamerický akademických institucí. Nabízí vzdělání a vedení RDC vysoce kvalifikovaných fakulty z mezinárodně uznávaných univerzit Nabízí příslušný program uspokojovat potřeby Albánie. normy a cíle programu na základě měřitelných programu a samozřejmě výsledky. Jak přispět k šíření znalostí a v Albánii i mimo něj. Nabízí dalšího vzdělávání, včetně podnikového vzdělávání, komunitní vedení, a celoživotního učení. Práce v komplementarita a spolupráce s jinými vysokými školami a nikoli v nezdravou konkurenci

Canadian Institute of Technology (CIT), také známý jako "Instituti Kanadez i Teknologjisë" (SHLUP "IKT"), je ve vlastnictví společnost CIT - Albánie, která má vzdělání jako svou primární činnosti v Albánii.

Start-up této firmy v Albánii pochází z memoranda o porozumění podepsané mezi společností a Edu Nova Consortium, zkušeného kanadského konsorcia vysokých škol poskytujících vzdělání na středních a vysokých úrovní. Na základě toho otevření obchodu v Albánii byl připraven a další Twining a partnerství formy spolupráce s kanadskými institucemi působícími v oblasti výzkumu, vědy a vzdělávání oblastech jsou ve vývoji. Října 2012 byla podepsána dohoda o komplexní spolupráci mezi CIT a Globe University v USA, který se zhmotnil s akademické a studentské výměnné programy, stejně jako student převodu a vzájemného uznávání programů.

CIT poskytuje výukových programů v angličtině a její osnovy splňovat požadavky a standardy vysokého školství v USA a Kanadě. Výuka na CIT je dodáván ve vhodných prostorách az vysoce kvalifikovaných akademických pracovníků. Ten se skládá z profesorů absolvoval a pedagogické praxe ze zahraničí a zahraničních profesorů a inženýrů, převážně z USA a Kanady, kteří mají zkušenosti v oblasti vývoje a implementace podnikových a informačních technologií.

CIT prostory jsou Zayed Center, který se nachází v srdci albánského hlavního města Tirany. Centrum má dostatečné a pohodlné prostory pro studenty a profesory. CIT má celkovou plochu 2300 metrů čtverečních, což znamená 11,9 m2 / studenta.

CIT History

Canadian Institute of Technology byla založena v listopadu 2011. Canadian Institute of Technology filozofií je nabízet a vybavit studenty vysoce kvalitativní vzdělávání a dovedností pro pracovní prostředí albánské a USA / Kanada.

Učební osnovy výhradně v angličtině zajišťuje CIT využít nejaktuálnějšími vzdělávacích materiálů, plní svou filozofii směrem ke studentům v jejich usilování o znalosti a profesionalitu, která je pro pracovní prostředí, respektive v Albánii a USA / Kanada.

Zřízení této univerzity vychází z memoranda o porozumění podepsané mezi společností a Edu Nova Consortium, zkušeného kanadského konsorcia vysokých škol poskytujících vzdělání na středních a vysokých úrovní. Na základě toho otevření kanadské Institute of Technology v Albánii byl připraven a další Twining a partnerství formy spolupráce s kanadskými institucemi působícími v oblasti výzkumu, vědy a vzdělávání oblastech jsou ve vývoji.

Univerzita začala v provozu od prvního roku jeho licencí a programy CIT nabídl byly bakalářské programy v rámci: School of Business

Business and Administration Business Administration a informační systémy

School of Engineering

softwarové inženýrství průmyslové inženýrství

Října 2012 Canadian Institute of Technology je licencován nabídnout odborné a vědecké magisterské programy v:

průmyslové inženýrství softwarové inženýrství Business and Administration

Také na října 2012 byla podepsána dohoda o komplexní spolupráci mezi CIT a Globe University v USA, který se zhmotnil s akademické a studentské výměnné programy, stejně jako student převodu a vzájemného uznávání programů.

CIT v cestě plnění své filozofii organizovaný různé mezinárodní konference:

Listopadu 2012, CIT organizovaný "Technologické Albánii na sto výročí nezávislosti" Dubna 2013 CIT organizovaný "Mezinárodní konference o udržitelném rozvoji" Května 2013 CIT organizovaný "národa, národnost, státnost: Co je v názvu"

Místa

  • Tirana

    Zayed Center, Rr. Andon Zako Çajupi, (near Wilson Square), , Tirana

Otázky