Keystone logo
Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

Campbellsville University Online

Úvod

O společnosti Campbellsville

Campbellsville nabízí řadu dynamických online titulů, které studentům poskytují přístupné příležitosti k dalšímu vzdělávání. Online studijní programy jsou nabízeny ve všeobecných studiích, obchodní administrativě, trestním soudnictví, vzdělávání, ministerstvu a teologii, ošetřovatelství a sociální práci. Profesoři Campbellsville zajišťují, aby studenti obdrželi odpovídající vzdělání, které lze aplikovat na jejich kariérní postup. Naše cenově dostupné online programy jsou navíc ideální pro studenty, kteří prostě chtějí flexibilitu v tom, jak se učí, nebo potřebují sladit pracovní a rodinné povinnosti.

Campbellsville univerzitní mise

Campbellsville University je komplexní křesťanská instituce, která nabízí neúvěrové technické programy spolu s certifikáty, vysokoškolskými a postgraduálními studijními programy. Univerzita se věnuje akademické dokonalosti pevně zakotvené v svobodných uměních, která podporuje osobní růst, integritu a profesionální přípravu v pečujícím prostředí. Univerzita připravuje studenty jako vedoucí křesťanských služebníků na celoživotní učení, pokračující stipendium využíváním pokročilého výzkumu k praxi na doktorské úrovni a aktivní účastí v rozmanité globální společnosti.

Online bakalářské studium

BS v Business Administration

Vzdělávání a studium Bakalářské tituly

Další online bakalářské tituly

Základní hodnoty

      • Podporovat akademickou dokonalost prostřednictvím předprofesionálních certifikátů, přidružených, bakalářských a magisterských programů prostřednictvím tradičních, technických a online systémů.
      • Dosáhnout akademické excelence prostřednictvím důslednosti a relevance v pregraduálních, magisterských a doktorských programech.
      • Poskytnout prostředí, které napomáhá úspěchu studenta.
      • Hodnotit různorodé perspektivy v komunitě zaměřené na Krista.
      • Modelovat vedení služebnictva a efektivní správcovství.

Proč CU Online?

Zaměřeno na váš růst

Naše komplexní učení v oblasti umění a věd je ústředním bodem našeho cíle, kterým je podpora vašeho osobního a profesního růstu.

Faith-Based Education

Společnost byla založena v roce 1906 jako křesťanská univerzita a vítáme rozmanité pohledy a připravujeme studenty, aby se stali vedoucími křesťanských služebníků.

Cenově dostupné a pohodlné

Campbellsville se snaží poskytovat svým studentům dostupné vzdělání. Naše online studijní programy jsou ve vhodném formátu, takže můžete studovat kdykoli a kdekoli chcete.

Akreditace a uznání

Spolu s našimi regionálními a pokročilými akreditacemi jsme byli uznáni také následujícími organizacemi za vynikající výsledky ve vzdělávání.

Místa

 • Campbellsville

  University Drive, 42718, Campbellsville

  Otázky