Keystone logo
Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Campbell University College of Arts and Sciences

Úvod

Nejstarší škola Campbell University, Vysoká škola umění a věd, nadále poskytuje vysokoškolským studentům jeden z nejvýznamnějších vzdělávacích programů svobodných umění v zemi.

Primární funkce Vysoké školy umění a věd na Campbell University je dvojí. Za prvé, vysoká škola poskytuje všeobecně vzdělávací složku („všeobecné vysokoškolské osnovy“) výuky svobodných umění všem vysokoškolským programům univerzity. Za druhé, vysoká škola poskytuje širokou škálu vysokoškolských programů v tradičních uměleckých a vědních oborech. Hlavním cílem Vysoké školy umění a věd je dosáhnout těchto funkcí vynikajícím způsobem v souladu s křesťanským posláním a účelem Campbell University.

Poloha akademie na pěší zóně, která zahrnuje školy obchodu, vzdělávání, strojírenství, božství, práva, osteopatické medicíny a farmacie a zdravotnictví, nabízí studentům příležitost setkat se s vysokoškolskými a postgraduálními studenty a fakultami představujícími nesčetné množství oborů a učit se od nich a profese.

Vliv a dosah College of Arts & Sciences přesahuje daleko za hlavní kampus univerzity. Vzdělávací příležitosti pro netradiční studenty jsou k dispozici online a na předních místech v Severní Karolíně, včetně Raleigh, Fort Bragg a Camp Lejeune. Již více než 35 let má univerzita také partnerství s univerzitou Tunku Abdul Rahman College v Kuala Lumpur v Malajsii. Prostřednictvím tohoto jedinečného vztahu poskytuje College of Arts & Sciences studijní kurzy vedoucí k titulu Bachelor of Science.

Místa

  • Buies Creek

    Main Street,143, 27506, Buies Creek

    Programy

    Otázky