Keystone logo
Cambridge College

Cambridge College

Cambridge College

Úvod

Již více než 45 let je Cambridge College lídrem a průkopníkem ve vzdělávání dospělých. S hlavním kampusem v Bostonu, Massachusetts a čtyřmi regionálními místy po celé zemi poskytujeme akademicky vynikající, časově efektivní a cenově dostupné vysokoškolské vzdělání pro různorodou populaci dospělých studentů.

Soukromá nezisková instituce, Cambridge College je akreditována New England Commission of Higher Education (NECHE, dříve známá jako NEASC); naše různé studijní a certifikační programy umožňují studentům získat pověření, která potřebují pro postup ve své kariéře.

Cambridge College nabízí vysoce kvalitní akademické programy během podzimu, jara a léta. Pohodlné pro pracující dospělé, většina kurzů se vyučuje večer a víkendy, mnoho kombinací na místě a online komponent. Naše více než 450 fakult na plný i částečný úvazek jsou odborníci z praxe, kteří přinášejí své zkušenosti do učebny. Každý rok zapisujeme více než 3 000 studentů do našich vysokoškolských, magisterských a doktorských studijních programů; a programy osvědčení a osvědčení o pokročilém postgraduálním studiu (CAGS).

Našich více než 30 000 absolventů je nejlepším důkazem kvality a hodnoty vzdělání na Cambridge College . Každý den po celém světě mění školy, ve kterých vyučují a vedou, agentury zdravotní péče a sociálních služeb, ve kterých pracují, a komunity, ve kterých žijí a slouží. Dopad, který mají na svět, začíná otevřenými dveřmi a dostupnými příležitostmi na Cambridge College .

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Boston

  Rutherford Avenue,500, 02129, Boston

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky