Keystone logo
California Western School of Law

California Western School of Law

California Western School of Law

Úvod

California Western School of Law se zavázala používat zákon k řešení lidských a společenských problémů. Naším posláním je vycvičit etické, kompetentní a soucitné právníky, zástupce naší rozmanité společnosti, kteří mohou účinně a kreativně využívat právo.

Uvědomujeme si, že v 21. století se rychlá rychlost změn urychlí a vytvoří další problémy. Rozpoznáváme také všudypřítomné vnímání a částečnou skutečnost, že právní systém a právníci pomohli vytvořit spíše než vyřešit problémy, které naše vyvíjející se společnost konfrontuje.

Zatímco pokračujeme ve vystudování právníků dobře vybavených pro výkon práva, snažíme se také vystudovat kreativní řešitele problémů, kteří se zavázali ke zlepšení našeho právního systému a společnosti. Naši absolventi budou na problémy nejen reagovat, ale budou je předvídat a být připraveni vymýšlet inovativní a odpovědná řešení pro potřeby svých klientů i širší komunity.

Dále tím, že přispívá na právní stipendium, účastní se veřejných jednání o právních záležitostech a slouží jako komunitní zdroj právního vzdělávání, California Western School of Law významně a měřitelně přispěje k řešení problémů v naší komunitě, naší společnosti a našem světě.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • San Diego

    225 Cedar Street, 92101, San Diego

    Otázky