Keystone logo
California University of Pennsylvania

California University of Pennsylvania

California University of Pennsylvania

Úvod

TAK MNOHO VÍCE NEŽ STUPNĚ!

Získejte znalosti, celoživotní přátele a kariérní výhodu

California University of Pennsylvania nabízí akademikům světové úrovně, nejmodernějším zařízením a blízkost mezinárodně proslulého města Pittsburgh více než jen učení.

Akreditovaný a cenově dostupný, Cal U poskytuje studentům vynikající vzdělávací zkušenost za obrovskou hodnotu. Naši profesoři jsou jedni z nejlepších ve svých oborech, oddaní akademické dokonalosti a intelektuální přísnosti a nabízející zkušenosti ze skutečného světa. Osmdesát sedm procent členů fakulty na plný úvazek Cal U má nejvyšší stupeň ve svém oboru. Vyberte si ze stovek vysokoškolských, postgraduálních a doktorských studijních programů, plus certifikáty, certifikace a další speciální programy. Učte se na akademické půdě, online nebo s hybridním přístupem.

Už 15 po sobě jdoucích let je The U Ucet označen Cal U jednou z nejlepších škol na severovýchodě podle The Princeton Review. A jsme hrdí na to, že jsme získali mnohem více ocenění, špičková hodnocení a vyznamenání.

Jak to děláme Splněním našeho slibu být absolutně nejlepší v oblastech, na kterých vám záleží nejvíce. Výsledkem je vysoce kvalitní a hodnotný diplom, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Student vědy používá mikroskop.

Naši akademici

Cal U nabízí akademické programy zaměřené na kariéru, které zapojují studenty do aplikovaného a aktivního učení. Získáte pevný akademický základ ve zvoleném oboru spolu s dovednostmi, na kterých zaměstnavatelé nejvíce záleží, včetně technologické gramotnosti, komunikace, kritického myšlení a týmové práce. Naši absolventi neustále hledají práci u předních zaměstnavatelů nebo vstupují do významných postgraduálních programů.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • California

    University Avenue,250, 15419, California

    Programy

    Otázky