Keystone logo
California University Of Management And Technology

California University Of Management And Technology

California University Of Management And Technology

Úvod

California University Of Management And Technology jako univerzita inovací neustále hledá způsoby, jak poskytnout nejúčinnější vzdělání, které pomůže našim studentům dosáhnout jejich vzdělávacích a kariérních cílů. California University Of Management And Technology připojuje k dalším tvůrcům trendů, jako je MBA z University of Illinois a Coursera, Udacity, aby vytvořila novou generaci programů s vyšším vydáním - sociálně propojené, internetem podporované a na výzvě založené tituly v oboru obchodní administrativa, počítač věda a informační technologie.

Programy a kurzy California University Of Management And Technology byly navrženy tak, aby podporovaly studenty na plný i částečný úvazek. Kurzy jsou systematické, založené na kompetencích a využívají inovativní výukové metody. Znalost veřejného mluvení a technického psaní je nedílnou součástí požadavků na vzdělání. Učební plán zdůrazňuje zájem o otázky týkající se ochrany životního prostředí a zvláštní pozornost je věnována problémům praktického inženýrského výzkumu. Poradní sbor lídrů v oboru v Silicon Valley aktivně utváří povahu a obsah našich programů.

California University Of Management And Technology je založena profesionály se silným zázemím ve vzdělávání a v podnikání. Naše fakulta se zavázala nabízet vysoce kvalitní vzdělání, které spojuje teorii s praktickými zkušenostmi a osvědčenými postupy a trendy v high-tech průmyslu. Naši zakladatelé mají rozsáhlé vzdělávací a průmyslové zkušenosti s většinou fakulty, která je držitelem titulu PhD z prestižní univerzity. Navíc více než polovina fakulty jsou uznávaní manažeři ve společnostech ze Silicon Valley, z nichž každá má více než 10 let zkušeností v oboru.

Místa

  • Sunnyvale

    Sonora Court,1135, 94086, Sunnyvale

    Otázky