Keystone logo
California State University Sonoma

California State University Sonoma

California State University Sonoma

Úvod

Sonoma State University je školní areál Kalifornského státního univerzitního systému.

106425_10-6-17_CSU_589x325.jpg

Nachází se v přední části Kalifornie, jedna hodina severně od San Franciska, Sonoma State je malý areál s velkými nápady. S tradicí podpory intelektuálního a osobního růstu, možností vedení a technologických znalostí nabízí SSU svým studentům přátelskou, bezpečnou a neformální atmosféru v krásném prostředí. V současné době se v areálu ubytovacího zařízení ubytovávají studenti jak v apartmánech, tak iv apartmánech.

Zatímco SSU obecně přijímá všechny kvalifikované studenty, kteří žádají ze středních škol ve své oblasti služeb, 80 procent prvořadých a 55 procent mladých studentů transferu pochází z oblasti mimo Severní Bay. S 34 procent studentského těla žijící v areálu je jedním z nejvíce obytných areálů v rámci systému státní univerzity v Kalifornii.

Akademický profil

Výchovná zkušenost SSU podporuje intelektuální, kognitivní, sociální a osobní růst. Fakulta a zaměstnanci poskytují spolupráci se studenty a vzdělání, které podporuje etický výzkum, občanskou angažovanost, sociální zodpovědnost a globální uvědomění v kombinaci se solidním základem v akademické disciplíně. Mnoho tříd má průměrně méně než 40 studentů a umožňuje tak úzkou interakci mezi studenty a fakultou.

SSU se zavázala absolvovat studenty, kteří mají schopnost kriticky a eticky myslit a efektivně využívat informační technologie. Tam je silný krok k rozvoji globální perspektivy v hodně z učebních osnov připravit studenty pro potřeby pracoviště 21. století.

Akreditace

Státní univerzita Sonoma je akreditována ze strany Western Association of Schools and Colleges (WASC) a Kalifornské státní rady pro vzdělávání. Škola vzdělání je akreditována na státní a národní úrovni prostřednictvím CCTC a NCATE. Škola podnikání a ekonomiky je akreditována AACSB-International, asociace na Advance Collegiate Schools of Business. Mnohé oddělení a programy jsou individuálně akreditovány.

SSU

Sdružení absolventů

alt = "SSU má aktivní sdružení Alumni, které udržuje trvalé spojení mezi univerzitou a jejími 53 000 absolventy, sponzorováním vzdělávacích projektů, programů a aktivit, které mají pokračovat ve vztahu studentů se svou univerzitou.

Ceny a vyznamenání

Jeden z nejžádanějších škol v systému CSU a pravidelně nazvaný "nejlepší regionální univerzitou" od US News

Budovy a vzdělávací centra

Informační centrum Jean a Charles Schulz je pojmenováno po autogramiádu arašidů Charles Schulz a jeho manželce. Má jednu z největších knihoven v systému CSU a ve státě Kalifornie s více než 400 000 svazky. Jedinečný automatizovaný systém vyhledávání s kapacitou 750 000 objemů je v zemi jen jednou. To také obsahuje cennou sbírku spisů Jackovy londýnské knihy, originálních dopisů a memorabilií.

Středisko rekreačních středisek o rozloze 59 000 čtverečních stop, navržené s vysokými standardy pro udržitelné metody budování, obsahuje nejmodernější aerobní zařízení, lezeckou stěnu, cvičení a taneční studia, dvě tělocvičny, velkou zvedací a strojní oblast, šatny, a lázně. Známá jako "budova, která učí", Centrum environmentálních technologií je ukázkou udržitelné architektury a energetické účinnosti, která spotřebuje pouze 50% energie podobných konstrukcí.

Naše zbrusu nové studentské centrum o rozloze 130 000 čtverečních kilometrů bylo otevřeno v listopadu 2013. Disponuje oblastmi a programy pro studenty, jako je obývací pokoj; Kuchyně, Weyden Brewster, The Café a Lobo's stejně jako univerzitní prodejna, HUB, Student Activity Office, zasedací a aktivity místnosti, kopírovací centrum a pošta na prvním patře. Třetí patro je domovem tanečního sálu, zasedacích místností a pracovních místností, restaurace Overlook, konferenční a eventové služby, bydlení a kuchařské kanceláře.

Zelené hudební centrum bylo navrženo tak, aby se stalo jedním z velkých koncertních sálů světa a modeluje se po sále Seiji Ozawa v Tanglewoodu v Massachusetts (letní dům Symfonického orchestru v Bostonu).

Laboratoř Cerent Engineering Science obsahuje nejmodernější vybavení pro výzkum a výuku v oblasti počítačových a inženýrských oborů. Studenti mají jedinečné příležitosti k práci s high-tech společnostmi v oblasti.

Univerzita také vlastní a provozuje 450 akrů Fairfield Osborn Preserve v okolí a 3200 akrů Galbreath Wildland Preserve v kraji Mendocino. Oba nabízejí velké příležitosti pro výzkum v přírodních vědách vzácné pro studenty.

Nabídka titulů / programů

Univerzita nabízí devět programů pověření a osmi vysokoškolských a postgraduálních certifikátů. Základní vzdělávací programy v oblasti vzdělávání zahrnují více předmětů, více předmětů BCLAD, jeden předmět, administrativní služby, čtení / výuku jazyků (certifikát nebo specialista), speciální vzdělání (mírné / středně pokročilé nebo středně pokročilé / těžké) a služby pro žáky (prostřednictvím poradenství Oddělení).

Univerzita se skládá ze šesti škol: Arts and Humanities, Business and Economics, Education, Extended

Studentský život

Životní oddělení rezidenčního bydlení a Centrum studentského vedení, zapojení

Více než 100 klubů a organizací je k dispozici pro širokou škálu zájmů od etnických a mezinárodních po speciální záliby a zájmy.

Program komunitních služeb podporovaný přidruženými studenty, JUMP (Join Us Making Progress) nabízí studentům příležitost sloužit v četných dobrovolnických programech a získat zkušenosti relevantní pro jejich vzdělání. Některé z mnoha projektů JUMP jsou Adopt-a-Grandparent, Study Buddies, Bodega Bay Homework Project a slouží našim nepotřebným lidem.

97620_85407_ExtendedEducationLogo.jpg

Místa

  • Rohnert Park

    East Cotati Avenue,1801, 94928, Rohnert Park

Otázky