Keystone logo
California Aeronautical University

California Aeronautical University

California Aeronautical University

Úvod

Na CAU je to všechno o vás. Jste připraveni zahájit své další dobrodružství? Toto je cesta, která vede k vaší budoucnosti! Pomáháme dodávat úspěšné letecké profesionály do leteckého průmyslu. Přijďte se připojit k CAU a buďte jedním z nich!

California Aeronautical University byla založena s cílem řešit rostoucí obavy z letectví při hledání kvalifikovaných a dobře vyškolených odborníků pro pozemní i letové příležitosti. S blížícím se nedostatkem pilotů pracuje California Aeronautical University na přípravě nové generace leteckých profesionálů. Prostřednictvím informačních akcí univerzity a leteckých programů je cílem CAU otevřít oči mladým lidem možnosti zahájit kariéru jako profesionální piloti, letečtí mechanici a další letecké profese.

"Většina studentů ani nepovažuje kariéru za pilota, protože si myslí, že je to mimo dosah," říká prezident California Aeronautical University Matthew Johnston. "Doufáme, že studentům ukážeme, že stát se profesionálním pilotem nebo jiným leteckým profesionálem je nejen možné, ale také realistická možnost dlouhodobé kariéry."

Místa

  • Bakersfield

    Boughton Drive,1450, 93308, Bakersfield

    Otázky