Keystone logo
Caldwell University Online

Caldwell University Online

Caldwell University Online

Úvod

Caldwell University je ne-pro-zisk katolická univerzita která byla založena v roce 1939. Inspirován svatého Dominika a katolickou dědictví, to dělá rozdíl v životech studentů a připravuje je prostřednictvím svobodných umění a odborných studií kriticky myslet, usilovat o pravdu a přispět ke spravedlivé společnosti.

Relevance

V Caldwell University, my nevěříme v busywork. Každý z našich on-line programy jsou pohodlné a cenově dostupné. Oni prolínají výzkum s real-životní aplikací. Prostřednictvím smysluplné spolupráce a projektů, poskytneme vám znalosti a nově rafinované dovednosti, které můžete okamžitě použitelná. Celostní Support Jako vážený součást naší online komunity, která se věnuje fakulty bude podporovat vás. Ukážeme pevný závazek ke svému úspěchu tím, že poskytuje mentorství a poradenství, takže můžete dosáhnout svých cílů. včasná příprava

V těchto dnech, dospělí jako ty se vracejí do školy získat tak dlouho hledal po pověření a dosáhnout svých cílů. Naše on-line programy jsou navrženy tak, aby bylo pohodlné, flexibilní a cenově dostupné. Caldwell Univerzita může poskytnout dovednosti postoupit do rychle rostoucích kariéru v ošetřovatelství, vzdělávání a podnikatelských odvětvích.

National Recognition

V poslední době zařadil jako Tier 1 instituce ze strany US News & World Report je "Best Colleges 2015". Zařadil # 2 ve stavu, pro Best in State College Online 2016 o affordablecollegesonline.org

Regionální Akreditace

2015 Spojené státy distančního vzdělávání Association (USDLA®) Neziskové člen. Caldwell University je akreditován Komisí Středním států o vysokoškolském vzdělávání, 3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104, (267) 284- 5000. Online RN k BSN programu je akreditován Komisí pro vysokoškolské vzdělávání sester, jeden Dupont Circle, NW, Suite 530, Washington, DC 20036, (202) 887-6791.

Místa

  • Caldwell

    Caldwell University, 120 Bloomfield Avenue, NJ 07006, Caldwell

Otázky