Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Caldwell University

Caldwell University

Caldwell University

Úvod

Jádrem vzdělávání na Caldwell University je naše učební plán svobodných umění, jehož cílem je vést studenty k rozvoji dovedností kritického myšlení, oceňování různých kultur a osvojování morálního a občanského povědomí. Studenti rozvíjejí celé já, když vstřebávají učení prostřednictvím našeho jádra svobodných umění: humanitních věd; fyzikální a biologické vědy a matematika; a společenské vědy.

Znalosti, intelektuální dovednosti, citlivost a kreativita, které získáte, přesahují jakýkoli obor studia a profese po celý život.

Nachází se v malebném městečku Caldwell v New Jersey. Nedávno byl Caldwell zvolen třetím nejlepším místem k životu v celém New Jersey podle New Jersey Monthly Magazine. Caldwell University nabízí úžasné prostředí kampusu a je jen kousek pěšky od města, kde studenti najdou obchody, kavárny, restaurace, kino a vše, co by student mohl chtít.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Caldwell

    Bloomfield Avenue,120, 07006, Caldwell

    Otázky