Keystone logo
Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Cairn University School of Social Work

Úvod

Absolventi Cairnových programů sociální práce, motivovaní láskou a spravedlností Ježíše Krista, zasahují do života lidí v nouzi - poradenství jednotlivcům, vyhledávání zdrojů, pomoc skupinám a podpora změn v organizacích a komunitách.

Svět potřebuje duchovně a profesionálně kvalifikované jedince, které se vyznačují milostí a soucitem a poskytují kompetentní zásahy, které mění životy. Pro studenty, kteří mají zájem pomáhat druhým, jsou programy sociální práce v Cairnu nezbytnou přípravou jak pro postgraduální studium, tak pro zaměstnání v sociálních službách.

Sociální práce, která má historický základ v křesťanství, usiluje o blaho jednotlivců, rodin, skupin a komunit. Intervence, které jsou určeny vztahem s těmi, kterým jsou poskytovány, zahrnují poradenství, získávání zdrojů, rozvoj politik, komunitní organizaci, advokacii, výzkum a vzdělávání. V interdisciplinárním odborném a akademickém oboru aplikuje sociální práce teorie psychologie, ekonomie, vědy a filozofie tak, aby vyhovovaly fyzickým, duchovním a emocionálním potřebám lidí.

Místa

  • Langhorne

    Manor Avenue,200, 19047, Langhorne

    Otázky