Keystone logo
Buena Vista University (BVU)

Buena Vista University (BVU)

Buena Vista University (BVU)

Úvod

Kdo jsme Vítejte v Buena Vista univerzitě v Storm Lake, Iowa. Tento malebný areál se vztahuje na 60 akrů a nachází se na břehu s 3200 akrů přírodní jezero. Storm Lake má populaci jen přes 10.000 s sortiment maloobchodu, zábavy a stravování nabídek pro případ, kdy máte pocit, jako úniku kampusu na malou chvíli.

BVU nabízí poutavé a spolupráce vzdělávací zkušenosti. Užijte si malé učebně, kde budete poznávat svět, život a sami od profesorů, kteří se starají o vás a jsou investovány v růstu. BVU je prvotřídní fakulty bude používat příklady z reálného světa společně s ověřenými poučení, které vás připraví na úspěch poté, co projdete vítězného oblouku na maturitní den. Mimo učeben, budete mít celou řadu možností, jak prozkoumat své zájmy a vášně. Od atletiky a divadelního umění na politiku a služby, máte přístup k mnoha zdrojů a organizací, takže si můžete být aktivně zapojeny do své komunitě - na akademické půdě i mimo ni. Naše bezdrátové kampus je snadné zůstat ve spojení na výuce a přáteli, ať už sedíte v knihovně, nebo lenošení u jezera.

Za Storm Lake

Možná jste už nějaký vysokoškolský úvěr a chcete dokončit vysokoškolské vzdělání v prostředí učení zaměřené jako je ten náš, ale je třeba zůstat blíže k domovu. Máme řešení. BVU má 15 míst v komunitách po celém státě, s naší absolvent a odborných studií programu.

Místa

 • Storm Lake

  Buena Vista University 610 West 4th St. , IA 50588, Storm Lake

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky