Keystone logo
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester MSc finanční řízení
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

MSc finanční řízení

Manchester, Spojené království

2 Years

Angličtina

Poloviční úvazek

Request application deadline *

Sep 2024

GBP 21 000 / per course **

Smíšené

* konečný termín přihlášek. Přihlášky obdržené po našem konečném termínu výběru budou zváženy podle našeho uvážení, pokud jsou ještě volná místa

** Placeno ve splátkách

Úvod

Chcete získat více znalostí o finančním řízení nebo se přestěhovat do finančního sektoru? Naše MSc Financial Management vám poskytne širší porozumění financím, které vám pomohou získat důvěru v jakoukoli roli nebo odvětví.

Přihlášky jsou nyní otevřeny.

Ať už pracujete v jakékoli funkci, dovednosti a znalosti v oblastech, jako jsou podnikové finance, finanční trhy a finanční účetnictví, vybudují vaši důvěryhodnost a schopnost vidět celkový obraz vaší organizace.

MSc ve finančním řízení vás vybaví finanční prozíravostí, kterou potřebujete k úspěchu a řešení obchodních problémů v jakémkoli odvětví. Je určen pro profesionály se sídlem kdekoli na světě, kteří:

Nemáte žádné finanční zkušenosti a hledejte kariérní změnu v sektoru finančních služeb

Potřeba vybudovat podstatnější dovednosti a znalosti v oblasti financí pro další rozvoj vaší kariéry (v jakémkoli sektoru)

Snažíte se stavět na stávajících finančních zkušenostech, abyste mohli rozvíjet svou kariéru ve finančních službách (nebo v souvisejících oborech)

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Akreditace

Ohlasy studentů

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky