Keystone logo
Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Úvod

Alliance Manchester Business School je jednou z prvních dvou obchodních škol ve Velké Británii, založených v roce 1965) a nyní je největší obchodní a manažerskou školou ve Velké Británii.

Manchester je uznáván pro své původní myslitele: naše dlouhá a pyšná historie výzkumu excelence pokračuje v duchu inovací a úspěchů, pro které je město proslulé.

Víme, že samotný výzkum světové úrovně nestačí a vidíme, že naše původní myšlení je aplikováno na dopad v podnikání a řízení, vládě a komunitách.

Poskytujeme vzdělání na světové úrovni pro obchodní a manažerské vzdělávání studentům s vysokoškolským vzděláním, postgraduálním studentům, zkušeným odborníkům a osobám s kariérovými akademickými a výzkumnými ambicemi. Alliance MBS přináší originální myšlení a výuku, které jsou informovány současným komerčním prostředím.

Zaměstnatelnost je součástí učebních osnov. Služba Alliance MBS Postgraduate Careers Service úzce spolupracuje s Careers Service na University of Manchester a umožňuje studentům přístup k velkému počtu organizací, které se účastní akcí v kampusu. Univerzita je číslo 1, na kterou se nejvíce zaměřují přední zaměstnavatelé s absolventy (The High Fliers Report, 2022).

Akreditace:

  • Aliance MBS je součástí malého a vybraného souboru institucí po celém světě, které jsou akreditovány všemi třemi hlavními subjekty - AACSB International, AMBA a EQUIS.
  • Britský vládní orgán (HEFCE) řadí výukové schopnosti aliance MBS jako "výborné", nejvyšší kategorii.

Mezinárodní škola:

  • Máme rozsáhlou globální síť s přítomností na místě v Brazílii, Číně, Hongkongu, Singapuru a Spojených arabských emirátech.
  • Naše specializované magisterské kurzy spojují akademickou excelenci se zaměřením na obchodní a správní praxi v reálném světě. Navíc naši studenti se spojují se spolužáky z více než 65 národností.
  • Spojením naší studentské komunity a více než 300 odborníků a výzkumných pracovníků pomůže připravit absolventy na globální podnikatelské prostředí a dnešní pracovní trh.

Žebříčky

Jsme na druhém místě ve Velké Británii pro obchodní výzkum (Business and Management Studies, REF 2014) a nejnovější průzkum Financial Times nás zařadil na 4. místo ve Velké Británii, 10. v Evropě a 30. na světě.

Akreditace

Akreditace EFMD EquisAkreditace AMBAAkreditace AACSB

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • Manchester

    The University of Manchester Booth Street West , M15 6PB, Manchester

Otázky