Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Bucknell University College of Arts and Sciences

Bucknell University College of Arts and Sciences

Bucknell University College of Arts and Sciences

Úvod

Bohatá tradice Vysoké školy umění a věd tvoří jádro osnov Bucknellova svobodného umění. Od astronomie, historie umění a neurovědy po ekonomii, východoasijské studie a hudbu - naši studenti zkoumají své vášně a objevují nové zájmy, když získávají různé pohledy na složitý svět. Vybírají si z desítek oborů a stovek kurzů umění a humanitních věd, společenských a přírodních věd a matematiky.

Naši profesoři jsou nadšení pro své obory a touží pomáhat studentům hlouběji kopat a vytvářet vzrušující intelektuální spojení. Naši absolventi jsou vybaveni schopnostmi kritického myšlení, komunikace a mezikulturních dovedností, které zaměstnavatelé hledají. Stejně důležité je, že získávají pevný základ pro celoživotní zvědavost, zkoumání a osobní naplnění, protože se připravují na cestu ven a dělají svět lepším místem.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

 • Lewisburg

  Dent Drive,One, 17837, Lewisburg

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky