Keystone logo
Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Boston University Wheelock College of Education & Human Development

Úvod

Wheelock College je formálně sloučena s Bostonskou univerzitou. Významným aspektem této fúze bylo vytvoření Boston University Wheelock College of Education & Human Development, nové vysoké školy na Boston University, která kombinuje mnoho zdrojů a programů bývalé Wheelock College a Boston University School of Education.

Jako BU Wheelock se budeme snažit etablovat jako přední škola vzdělávání mezi svými vrstevníky. Uděláme to podporou akademické excelence a úspěchu našich studentů, budováním orgánu fakulty, jehož výzkum, výuka a klinické odborné znalosti nemají obdoby, a vytvářením smysluplných partnerství s komunitami a organizacemi, které sdílejí naši touhu sloužit studentům všech věkových skupin a pozadí nejlepší.

V průběhu tohoto procesu a ve všech našich snahách budeme čerpat z historického dědictví zakladatelky Wheelock College Lucy Wheelock a vzestupné reputace BU School of Education.

Všechny naše programy vás ponoří do specializovaných znalostí jedinečných pro každou disciplínu nebo obor a vybaví vás odbornými dovednostmi nezbytnými k tomu, abyste se stali skvělým pedagogem. Bereme to o krok dále díky podpoře a mentorství ve vašich zkušenostech v terénu, a to na místní i mezinárodní úrovni v městských a příměstských učebnách.

Místa

  • Brookline

    Hawes Street,43, 02446, Brookline

    Otázky