Keystone logo
Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Boston University College of Communication

Úvod

Na vysoké škole komunikace na Bostonské univerzitě ( BU COM ) získáte schopnosti vyprávět příběhy a utvářet tak světové konverzace. Můžete se naučit, jak vytvořit dokumentární film nebo kódovat interaktivní web. Hlášení nejnovějších zpráv nebo rozvíjení public relations kampaně. Navrhněte reklamu nebo napište scénář. Nebo byste možná mohli studovat, jak se vyprávějí příběhy, ponořit se do sil, které řídí nová média, která ovlivňují to, jak myslíme a jednáme.

Bez ohledu na vaše zaměření se budete řídit naší špičkovou fakultou - skvělými učiteli působícími ve svých oborech. Mezi nimi: oceňovaní novináři, ředitelé agentur a ředitelé síťových televizí.

Samotné komunikační dovednosti samozřejmě nestačí. Kvalita toho, co komunikujete, musí být vysoká, a to vyžaduje hlubší znalosti. To je důvod, proč budete mít také možnost nasávat čerstvé postřehy a rozvíjet bohatší chápání různých předmětů od předních odborníků z Bostonské univerzity. Akreditována prestižní Asociací amerických univerzit, Boston University vzdělává studenty již více než 150 let.

Bez ohledu na to, která oblast komunikace vás zajímá, Vysoká škola komunikace na Bostonské univerzitě poskytuje příležitosti, profesory, síť a prostředí k dosažení vašich kariérních ambicí.

Jako vysoká škola produkující jedny z nejdynamičtějších a nejinovativnějších lídrů ve všem, od zábavy přes reklamu až po žurnalistiku, jsme velmi hrdí na naši roli a nadále hrajeme při formování komunikačního světa.

Místa

  • Boston

    Commonwealth Avenue,640, 02215, Boston

    Otázky