Keystone logo
Bemidji State University

Bemidji State University

Bemidji State University

Úvod

Bemidji State University slouží více než 5100 studentům v bakalářských, magisterských a online studijních programech. Naše hlavní filozofie je postavena na závazku k péči o životní prostředí, veřejně prospěšným službám a globálnímu porozumění. Uvidíte tento závazek v tom, co učíme a v tom, co děláme. Náš areál v severním lese, který se nachází na západním břehu jezera Bemidji, nám denně připomíná potřebu být v souladu s naším světem. Podobně nás kultura indiána v našem regionu láká zahájit naši globální cestu porozuměním naší minulosti při přípravě na budoucnost.

Vytváříme inovativní, interdisciplinární a vysoce přístupné vzdělávací prostředí, jehož cílem je úspěch studentů a udržitelná budoucnost pro naše komunity, stát a planetu. Prostřednictvím transformační síly svobodných umění, vzdělávání v profesích a silné angažovanosti našich studentů vštěpujeme a podporujeme službu ostatním, chráníme Zemi a respektujeme a oceňujeme rozmanité národy našeho regionu a světa.

Prostřednictvím součtu svých vzdělávacích zkušeností ve státě Bemidji budou mít studenti mnoho příležitostí dozvědět se, prožít a přemýšlet o sdílených základních hodnotách občanské angažovanosti a vedení univerzity, mezinárodního a multikulturního porozumění, víry v moc svobodných umění ochrana životního prostředí.

Tyto základní hodnoty se řídí osnovami a službami států Bemidji. Pokud nejsou přesně definováni, vyzývají k interpretaci a objevování.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Místa

  • Bemidji

    Birchmont Drive Northeast,1500, 56601, Bemidji

    Programy

    Otázky