Keystone logo
Brown University

Brown University

Brown University

Úvod

Brown je přední výzkumná univerzita, která se vyznačuje učením zaměřeným na studenty a hlubokým smyslem pro účel. Naši studenti, učitelé a zaměstnanci jsou poháněni myšlenkou, že jejich práce bude mít dopad na svět. Brown, založená v roce 1764, je přední výzkumnou univerzitou se světově proslulou fakultou a také inovativní vzdělávací institucí, kde zvědavost, kreativita a intelektuální radost studentů pohání akademickou dokonalost.

Duch vysokoškolského otevřeného kurikula proniká do všech aspektů univerzity. Brown je místem, kde jsou přísné stipendium, komplexní řešení problémů a služba pro veřejné blaho definovány intenzivní spoluprací, intelektuálním objevováním a prací způsoby, které překračují tradiční hranice. Providence, Rhode Island – Brownův domov po více než dvě a půl století – je pulzujícím místem k životu, práci a studiu, stimulujícím centrem pro inovace a městem bohatým na kulturní rozmanitost.

English Language Requirements

Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

Místa

  • College Hill

    College Hill, Spojené státy americké

    Otázky