Keystone logo
Bridgewater State University Master of Science v informatice
Bridgewater State University

Master of Science v informatice

Bridgewater, Spojené státy americké

Request duration

Angličtina

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Master of Science in Computer Science je určen k uspokojení rostoucí potřeby profesionálů na vysoké úrovni v oblasti výpočetní techniky posílením přípravy jednotlivců pracujících v oborech souvisejících s počítačem, školení odborníků v jiných oblastech, kteří si přejí aplikovat informatiku ve svých oborech nebo kteří touha přeškolit se na vstup do kariéry v informatice a poskytnout nezbytné obecné a teoretické zázemí těm jednotlivcům, kteří si přejí pokračovat v postgraduálním studiu v informatice nad rámec magisterského studia. Program se skládá z 30 kreditů a může být dokončen zcela na částečný úvazek (kurzy jsou nabízeny pozdně odpoledne nebo večer).

MS in Computer Science má za cíl uspokojit rostoucí potřebu profesionálů na vysoké úrovni v oblasti počítačů poskytováním solidního základu, který spojuje analytické, praktické a teoretické perspektivy.

Program je vyučován význačnou fakultou, která je rovněž uznávaným odborníkem v oblasti výpočetní techniky, a zabývá se základními pojmy v oblasti výpočetní techniky - včetně algoritmů a datových struktur, přístupů k řešení problémů s řešením založenými na počítači a struktury a používání programovacích jazyků.

Program MS in Computer Science vám nabízí:

  • Různorodá fakulta s rozsáhlými zkušenostmi a výzkumem v oblastech, jako je software, vytváření sítí, databáze, algoritmy a softwarové inženýrství
  • Pevné vědecké a technické dovednosti pro výkon doktorské práce nebo pokročilých pozic v podnikání, průmyslu a státní správě
  • Programy na plný a částečný úvazek
  • Malé třídy usnadňující přizpůsobené učení
  • Profesionální vůdčí schopnosti a rozvoj
  • Cenově dostupné školné, ať už žijete ve státě nebo mimo stát

O Škole

Otázky

Podobné kurzy