Keystone logo
Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences

Úvod

O Brand University of Applied Sciences

Brand University of Applied Sciences je první univerzitou na světě, která se zaměřuje na myšlení značky. Kombinujeme vědecké metody s praktickými projekty a silným euroasijským zaměřením. Tvarujeme inovátory a řešitele problémů budoucnosti, a to nejen zprostředkováním aktuálních znalostí o brandingu, ale také rozvíjením silných osobností.

Na Brand University se budete učit v malých skupinách a v kreativní atmosféře společně s pečlivě vybranými zahraničními studenty, kteří jsou stejně motivovaní a vášniví jako vy. Na cestě vás bude provázet síť mezinárodních odborníků a připraví vás na mezinárodní kariéru.

Přední značky a zavedené agentury se těší na nové talenty a nové nápady. Zvou studenty BU, aby spolupracovali na projektech. To vám umožní aplikovat získané dovednosti, řešit skutečné problémy a navázat cenné kontakty pro vaši kariéru.

Studujte v Hamburku, německém hlavním městě značek

Hamburk je druhé největší město v Německu a je známé svou otevřeností. Město má největší koncentraci podniků z kreativních odvětví v Německu. Vibrující komunita zakladatelů, dobře vyvinutý systém podpory pro startupy, velké korporace a pobočky Facebooku a Google jsou zde doma.

Leží na březích řeky Labe a je jedním z nejkrásnějších měst Evropy a důležitým kulturním střediskem, kde je život jen nudný. Žebříček Economist pravidelně řadí Hamburk do top 10 nejlidnatějších měst na světě - přijďte se sami přesvědčit.

Místa

  • Hamburg

    Rainvilleterrasse,4, 22765, Hamburg

Otázky