Keystone logo
Boston University School of Management MBA / MS V Výrobního Inženýrství
Boston University School of Management

MBA / MS V Výrobního Inženýrství

2 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

MBA / MS v výrobního inženýrství
Master of Business Administration / Master of Science v výrobního inženýrství je nabízen jako dual-stupeň, který společně provozuje Ústav výrobního inženýrství a School of Management. Studenti, kteří sledují tento specializovaný titul vyjít s oběma výrobního inženýrství speciality, ale také vlastní dovednost soubor skvělý manažer, přes jeho nebo její celoroční práci MBA. Tato unikátní spojení umožní lépe se připravit absolventy, kteří jsou plně připraveny na pozice ve výrobě top manažerů v průmyslu.

Ústav výrobního inženýrství a School of Management nabízí koordinovaný Master of Science / Master of Business programu správy, která připravuje absolventy nebo vykonávající profesionály, kteří se zavázali k profesní dráze v průmyslu na pozicích jako výrobní manažery. Jednotlivcům, kteří kurzy na plný úvazek-kompletní program ve dvou kalendářních letech a získat dva tituly.

Požadavky programu celkem 80 kreditů je nutné pro duální studijní program. Studenti musí mít alespoň 40 kreditů z Graduate School of Management a splňují požadavky na MS výrobního inženýrství. Kurzy mohou být použity ke splnění požadavků na jeden stupeň pouze. Pro kurzy započítat inženýrství MS, musí student dokončit 36 úvěrů s narůstající stupeň bodu v průměru alespoň 3,0 nebo `B '. Zbývající čtyři (4) úvěrů může být přijata buď na Graduate School of Management, nebo vysoká škola inženýrství. Kandidáti se doporučuje obrátit se na absolventa Výrobní programy koordinátora, který jim pomůže plánovat jejich osnovy s poradcem v době první registrace v duálním studijním programu. Pro požadavky MBA, obraťte se na Graduate School of Management.

Duální Titul Požadavky na MBA Všichni studenti jsou povinni navštěvovat orientační program před přijetím tříd v programu MBA. Studenti zaregistrovat pro orientaci první pololetí se zaregistrovat třídy MBA.

Doporučená sled požadovaných kurzů je následující:

* OB 710 Správa organizací a osob 2 cr
* OB 711 Správa organizací a osob 2 cr
AC 710 finančního výkaznictví a Control 4 cr
QM 716 Analýza dat pro manažerské rozhodování-Making 4 cr
MK 723 Marketing Management 4 cr
FE 721 finančním řízení 4 cr
OM 725 Vytváření hodnoty prostřednictvím operací a technologie 4 cr
IS 710 IT strategie pro propojené ekonomice 4 cr
FE 727 Ekonomika a management Rozhodnutí 4 cr
CD 750 pro hospodářskou soutěž, inovace a strategie 4 cr

Dodatečné GSM volitelný

Podrobnosti o průběhu předpoklady, obraťte se na School of Management programů absolventa Office.

Kurzy pro MBA musí být vyplněny s kumulativní stupeň bodu v průměru nejméně 2,7 (B -). Alespoň 40 kreditů, musí být přijata v pobyt na School of Management. Studenti se mohou zapsat do programu MBA na full-nebo část-úvazek. Pro dokončení dvojí míra, studenti musí být v souladu s lhůtách stanovených každé školy. Graduate School of Management a vysoká škola inženýrství vyžadují, aby MBA / ENG dvojí míra požadavků být dokončena do šesti let od imatrikulace.

* OB 710 a 711 jsou urychlovány kurzy na plný úvazek studentů. Part-time studenti zapisují v OB 712, Správa organizace a lidé, 4 kredity.


Požadavky na přijetí do programu

Prokažte své odhodlání a připravenost uspět na obchodní škole složením zkoušky GMAT – nejpoužívanější přijímací zkoušky, která měří vaše schopnosti kritického myšlení a uvažování.

Stáhněte si mini kvíz GMAT a získejte představu o otázkách, které ve zkoušce najdete.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Dual Master of Business Administration a magisterské studium ve zdravotnictví
    • Scranton, Spojené státy americké
  • Duální MSW/MBA
    • San Antonio, Spojené státy americké
  • Mistr v oboru Business Administration
    • Englewood, Spojené státy americké