Keystone logo
Boston Baptist College Zrychlený magisterský program
Boston Baptist College

Zrychlený magisterský program

Boston, Spojené státy americké

0 Years

Angličtina

Plný úvazek

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Na kampusu

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Boston Baptist College spolupracuje s University of Massachusetts-Boston (UMass Boston) a mnoha dalšími prestižními vysokými školami v oblasti Bostonu a vytváří Boston Advanced Academic Consortium (BAAC), které se snaží vytvořit nové vzrušující příležitosti pro studenty těchto vysokých škol a vysoké školy.

Boston Advanced Academic Consortium (BAAC) je partnerství mezi sedmi vysokými školami a univerzitami v bostonské oblasti, které studentům umožňuje křížovou registraci pro zrychlené magisterské programy - a absolvovat bakalářské a magisterské studium celkem za pět let.

Vysokoškoláci na Boston Architectural College, Boston Baptist College , Bentley University, Curry College, Lasell University a Longy College of Music na Bard College se mohou v juniorském ročníku přihlásit k získání zrychleného magisterského titulu z UMass Boston. Vysokoškoláci na UMass Boston mohou v juniorském ročníku požádat o získání specializovaného magisterského titulu v partnerské instituci. Přijatí studenti BAAC nahradí vysokoškolské předměty volitelnými předměty na postgraduální úrovni v partnerské instituci v posledním ročníku a poté dokončí magisterský titul v jednom dalším roce.

Náš program 4 + 1 umožňuje studentům Boston Baptist College absolvovat magisterské tituly v několika oblastech. Ve spolupráci s UMass-Boston můžeme studentům poskytnout zrychlené magisterské programy v mnoha studijních oblastech.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy

  • Evropský magisterský program v oboru Business Administration (Evropský magisterský program v oboru Business Studies EMBS). Mezinárodní společný název
    • León, Španělsko
  • Mistr V Oblasti V Oblasti Business Administration A Ekonomie (interuniversity)
    • León, Španělsko
  • Mistr v oboru Business Administration
    • Englewood, Spojené státy americké