Keystone logo
Bolivian Private University

Bolivian Private University

Bolivian Private University

Úvod

Postgraduální fakulta Bolivian Private University (UPB) byla koncipována s cílem přispět k podnikání a průmyslovému rozvoji a poskytnout společnosti profesionály vyškolené v dovednostech a kompetencích na vysoké úrovni, kteří se snaží být agenty změny, kteří prokazují dokonalost ve svých profesionálních činnostech .

Bolivian Private University usiluje o akademickou dokonalost a naším cílem je poskytovat konkurenceschopnou výuku na mezinárodní úrovni, trénovat profesionály na vysoké úrovni, kteří mohou úspěšně konkurovat v globalizovaném světě a generovat podnikatele pro gestaci nových společností.

Centrum rozšíření univerzity Bolivian Private University se narodilo 21. října 2005 s cílem: „oslovit většinu občanů k přenosu znalostí a aktualizovaných informací o ústředních otázkách společenských věd.“ Naši klienti nacházejí oblasti intelektuálního a lidského rozvoje, aby uplatnili mysl a ducha. Kurzy jsou zaměřeny na odborníky, techniky, rodiče, děti, dospívající, studenty a širokou veřejnost.

Místa

  • Bolivia

    Bolivia, Kolumbie

    Otázky