Keystone logo
Bodø Graduate School of Business (HHB) Master Of Science In Business
Bodø Graduate School of Business (HHB)

Master Of Science In Business

0 Semesters

Request teaching languages

Plný úvazek

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Na kampusu

* Semestrální poplatek ve výši 100 (každý semestr)

Stipendia

Prozkoumejte možnosti stipendií, které vám pomohou financovat vaše studium

Úvod

Pro spuštění programu srpnu 2010 pouze žadatelé již držiteli povolení k pobytu se považuje (pravidelný termín 1.března)

Program cíl (e)

 • Umožnit studentům formulovat a řešit obchodní problémy v teorii i praxi na pokročilé úrovni.
 • Chcete-li vytvořit porozumění studentů pro oblast je rozsáhlé povahy, rozvíjet znalosti v konstruktivní využití obchodních správního teorie, a zároveň rozvíjet aktivní postoj k busienss administrativní procesy.

Cílová skupina: Studenti, kteří chtějí získat hlubší znalosti o různých subjektů v oblasti Business Administration.

&nbsp

Popis programu: T se prvním semestru si klade za cíl posunout teoretické znalosti. Důraz bude kladen na zavádění nových a složitějších teorií. K dispozici bude také úvod do příslušné filozofické, etické a environmentální témata.

Povinné jednotky jsou všechny učí anglicky nebo i norské a anglické. Výběr z volitelných předmětů (nezletilé a obory), bude nabízen v anglické.

Ve druhém semestru si studenti volí mezi různými nezletilé (Advanced volitelných předmětů). To dává možnost studovat předměty zvláštního zájmu jednotlivých studentů.

Ve třetím semestru se studenti soustředí na své zvolené specializace. Oni také položit základy pro Diplomová práce v povinném kurzu se zaměřením na vědecké teorie a metody podle výběru jednotlivých studentů bude používat v jejich práci.

Pouze studenti, kteří úspěšně prošli kurzy v prvním roce programu může pokračovat do druhého ročníku, minimálním požadavkem je, že 2 povinné a 2 volitelných předmětů jsou předány.

Čtvrtý semestr je utrácela psaní a dokončení práce.

Specializované kurzy (třetí semestr) jsou uvedeny v následujících oblastech:

 • Mezinárodní obchodní
 • Finance a investice
 • Podnikání a řízení inovací
 • Logistiky a dopravy
 • Ekologické ekonomie
 • Systém řízení

Nabízené jednotky budou lišit rok od roku v závislosti na dostupných zdrojů a zájem studentů. Omezený výběr specializace kurzy budou vyučovány v anglickém jazyce.

Struktura programu: Master of Science, je na plný úvazek program, s týdenními průpravou od konce srpna do května a zkoušky v listopadu / prosinci a květen / červen.

Forma hodnocení: Většina jednotek má písemné zkoušky, někteří také požadovat dokumenty, které mají být předloženy, a účast na seminářích.

Hodnocení: Stud Enti jsou aktivně zapojeni do hodnocení programu. Pro většinu jednotky jsou voleni zástupci studentů - mají zvláštní zodpovědnost za komunikaci mezi studentem a skupina profesorů a administrativních pracovníků. Webový hodnotících formulářů jsou také používány.

Požadavky na přijetí

Vstupné je založena na třech či čtyřech letech studia (bakalářského nebo ekvivalent) v business/management- příbuzných oborech, s určitými požadavky příslušných kurzů. Studenti studující v našem programu Master of Science v oboru Business Administration se může rozhodnout spustit tento program, ale pouze po dokončení jejich prvního semestru.

Následující témata musí být zahrnuty jako součást vysokoškolského studia:

 • Obchodní analýzy, 55 kreditů
 • Ekonomika, 15 - 20 kreditů
 • Metoda, 15 - 20 kreditů

Bodø University Collge takto minimální požadavky pro přijetí na norských univerzitách / vysokoškolské vzdělání pro uchazeče s kvalifikací v zahraničí a požadavky na prokázání angličtiny.

O Škole

Otázky

Podobné kurzy