Keystone logo
Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Bluedata International Institute

Úvod

Naším posláním ve společnosti Bluedata je poskytovat kvalitní studijní zkušenost a příležitost pro mezinárodní studenty učit se anglicky pro osobní, akademické a profesionální účely a zároveň zažít americkou kulturu v New Yorku.

S ohledem na tuto misi jsou všechny lekce a aktivity navrženy tak, aby pomohly studentům plně se integrovat do živé anglicky mluvící komunity NYC. Spojením studentů různých národností ve vzdělávacím prostředí, které výzvy a intelektuální povzbuzení studentů, se Bluedata snaží vytvořit komunitu zmocněných vědců schopných uspět v našem globalizovaném světě.

DĚJINY

Bluedata byla založena v roce 1997 jako soukromá koedukovaná licencovaná obchodní škola.

Od února 2005 je společnost Bluedata podle federálního práva oprávněna přijímat nepřistěhovalecké studenty.

Od dubna 2011 je společnost Bluedata akreditována celostátně uznávanou Komisí pro akreditaci anglických jazykových programů (CEA).

Dnes je Bluedata International Institute jako jeden z lídrů v oblasti jazykového vzdělávání v New Yorku zavázán poskytovat každému studentovi učební zážitek, který je odměňující, expanzivní, intelektuálně uspokojivý a kulturně citlivý.

NAŠE VÝHODA

Bluedata International Institute má výhodnou polohu v centru New Yorku - Midtown Manhattan.

Vedle 34th Street Penn Station, 42nd Street Port Authority Bus Terminal a slavných památek, jako je Times Square, Empire State Building a Macy's, je kampus snadno dostupný dopravními prostředky. Můžete jet linkami metra A, C, E, 1, 2 nebo 3 na stanici Penn Station 34th Street nebo linkami N, Q, R, W, B, D, F nebo M na Herald Square 34th Street a poté pěšky na škola. Pokud žijete v New Jersey nebo na Long Islandu, existují také vlaky Path nebo NJ Transit a autobusy do Bluedata .

Místa

 • New York

  8th Avenue,500, 10018, New York

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky