Keystone logo
BIMM University MA Learning & Teaching in Creative Industries
BIMM University

MA Learning & Teaching in Creative Industries

1 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Na kampusu

* Britští studenti|EU a zahraniční studenti: 16 450 GBP (za rok)

Úvod

Magisterský titul v oboru učení a vyučování v kreativních průmyslech je perfektní, pokud chcete poprvé vstoupit do učitelské kariéry. Je to také ideální volba, pokud jste zkušený pedagog, který si chce rozšířit své znalosti a dovednosti v oblasti kreativního uměleckého vzdělávání na úrovni dalšího vzdělávání a vysokoškolského vzdělávání.

Zapojíte se do kritického a kolaborativního rozvoje jako kreativní pedagog a zlepšíte své dovednosti a schopnost jako učitel, stejně jako gramotnost v oblasti pedagogického výzkumu.

Magisterský program bude mít program zaměřený na člověka a bude zahrnovat vyváženou odbornou výuku, zážitkové workshopy a samořízené studium. Prozkoumáte a zpochybníte svá vlastní přesvědčení a hodnoty ve výuce, rozšíříte si klíčové znalosti a dovednosti v oblastech, jako jsou:

  • Výuka a podpora učení
  • Hodnocení a zpětná vazba
  • Učení teorie a psychologie
  • Inkluzivita a ubytování pro potřeby vzdělávání
  • Kreativní a zážitkové přístupy k učení
  • Vzdělávací výzkum a výzkum vedený odborníky
  • Design kurzu
  • Kritické a sociální teorie výchovy
  • Koučování a mentoring v nastavení 1:1
  • Vedení a inovace ve vzdělávání

Toto MA je nabízeno dvěma odlišnými Pathways :

Pathway 'Počátečního vzdělávání učitelů': navržená pro rané učitele a učitele před kariérou

Pathway „Počátečního vzdělávání učitelů“ se zaměřuje na rozvoj vašich vlastních praktických a reflexních dovedností ve třídě. Zahrnuje úvodní modul „Výuka, učení a hodnocení“, pro který nejsou vyžadovány žádné předchozí pedagogické zkušenosti.

Absolvujete také praxi pedagogické praxe a pozorování lekcí, což je uznáváno při formování požadavků ITE na profesionální formaci (QTLS) prostřednictvím Education & Training Foundation. Učební stáže jsou nabízeny pro ty, kteří v současné době nepracují ve vzdělávání.

Tato Pathway je nabízena jak na plný úvazek na jeden kalendářní rok (tři semestry), tak na částečný úvazek na dva kalendářní roky.

Pathway „pokračujícího profesního rozvoje“: navržena pro kvalifikované učitele nebo učitele s více než tříletou pedagogickou praxí

Rozšíříte si to, co již znáte, a doplníte program o hlubší teoretické a pedagogické znalosti. Prozkoumáte také nové postupy v oblasti inovací, tvorby osnov a vedení.

Protože naše flexibilní magisterské kurzy poskytují vzdělávací zkušenost, která funguje kolem vás, je tato Pathway nabízena na částečný úvazek po dobu dvou kalendářních let, abyste mohli pokračovat ve své každodenní profesi.

Přijímací řízení

Stipendia a financování

Osnovy

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky