Keystone logo
© photo courtesy of Berlin School of Business and Innovation
Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Berlin School Of Business & Innovation

Úvod

S areály v Berlíně, Hamburku, Paříži, Aténách a Barceloně připravuje BSBI své studenty na to, aby měli skutečný smysluplný dopad na svět podnikání. Všechny programy jsou obohaceny o tři základní hodnoty BSBI: podnikání, vedení a úspěch a zahrnují silné zaměření na zlepšení praktických a relevantních dovedností pro dnešní trh. Studenti získávají sebevědomí jít za svými profesními sny dolaďováním nejžádanějších dovedností a učením se od průmyslově zaměřených akademiků na vrcholu svého oboru. Budou také těžit z vynikajícího týmu pro podporu kariéry pro další poradenství.

 1. Členství BSBI zahrnuje: AACSB International - Asociace pro pokročilé vysokoškolské obchodní školy, UN-PRME, Erasmus, Erasmus + a Bronzový člen Asociace absolventů podnikání (BGA).
 2. Více studijních míst - Náš dobře vybavený hlavní kampus se nachází v srdci Berlína, hlavního města Německa. Německo je podle indexu Bloomberg Innovation Index 2021 jednou z nejinovativnějších zemí světa. Máme také studijní místa v Hamburku, Paříži a Aténách.
 3. BSBI nabízí kombinované studijní formáty, takže můžete vedle studia skloubit další závazky. BSBI integrovala programy Virtual Learning Environment (VLE) a e-learning do středu své výuky.
 4. Vynikající podpora studentů - poskytujeme vynikající akademickou výuku, garantované malé třídy, odborníky z oboru a prezentace řečníků.
 5. Lekce jsou vyučovány v angličtině a jsou k dispozici bezplatné lekce německého jazyka. To vám pomůže zvýšit vaše pracovní příležitosti v Německu po ukončení studia.
 6. Specializovaná kariérní služba - Od workshopů s životopisy a networkingovými akcemi po personalizované kariérové poradenství je tým po ruce, aby studentům poskytl specializované služby potřebné k naplnění jejich kariérních ambicí.
 7. Německé vízum po studiu-pokud byste si chtěli po ukončení studia prodloužit povolení k pobytu v Německu, můžete požádat o vízum hledající zaměstnání až na 18 měsíců, což vám umožní pracovat bez omezení. Aby bylo možné těžit z kariérních příležitostí v Německu, je nutná dobrá úroveň němčiny.
 8. Bezplatná právní podpora: Jakmile dorazíte do Německa, náš právní partner SERS vám poskytne vízové poradenství a podporu zcela zdarma.

Výsledky učení

 • Naše programy byly navrženy tak, aby rozvíjely praktické obchodní dovednosti potřebné k prosperitě na dnešním globálním obchodním trhu.
 • Naše programy, jejichž jádrem je podnikání, vedení a úspěch, spojují naše programy teorii s praxí, aby byli studenti informováni o nejnovějších trendech v oboru.
 • Nabízíme vysokoškolské, postgraduální a doktorské programy, které se všechny zaměřují na to, aby vám pomohly stát se výjimečným lídrem ve svém oboru.
 • Naše programy navržené a dodané odborníky z oboru vám poskytnou konkurenční výhodu potřebnou k vyniknutí na globálním trhu práce.

Rozmanitost, velikost třídy, spokojenost studentů

S podnikáním, vedením a úspěchem ve svém jádru nabízí BSBI programy relevantní pro průmysl, které se zaměřují na rozvoj praktických obchodních dovedností potřebných k zajištění vašeho profesionálního úspěchu. Tyto programy jsou za konkurenceschopné ceny, aby vyhovovaly potřebám mezinárodního trhu. S naším hlavním kampusem v Berlíně přitahuje BSBI různorodou studentskou kohortu s více než 90 zastoupenými národnostmi.

Nabízíme pregraduální, postgraduální a doktorské programy, které se všechny zaměřují na to, aby vám pomohly stát se výjimečným lídrem ve svém oboru. Mezi naše akademické partnery patří: University for the Creative Arts (UCA), Concordia University Chicago (CUC) a International Telematic University UNINETTUNO.

Jsme hrdí na to, že jsme členem několika organizací, jako je The Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB), The United Nations – Principles for Responsible Management Education (UN-PRME) a The Business Graduates Association (BGA). Tato členství demonstrují naši oddanost akademické dokonalosti, obohacují studijní zkušenosti našich studentů a umožňují jim přístup k rostoucí síti předních hráčů v oboru. Tato členství poskytují BSBI řadu zdrojů a přístup k síti profesionálů, což nám pomáhá i nadále přinášet našim studentům flexibilní a cenově dostupné programy.

 1. Široká škála programů od obchodu, marketingu a financí až po kreativní umění a IT nyní s možností studovat online nebo mít mezinárodní multikampusové vzdělávání s partnerstvím ve Francii a Řecku.
 2. Malé třídy a různorodá kohorta studentů více než 90 národností, což vede k obohacenému vzdělávacímu prostředí a sdílení kultury.
 3. Vynikající studentské služby, od uvítacího týdne, peer to peer mentoring, mimoškolní aktivity, jako jsou čerstvější večírky, obchodní soutěže, talentové show a další.
 4. Flexibilní platební plány, částečná stipendia a propagační nabídky.

Vstupné

Vysokoškolské programy

 • Věk: 17 - 20 let
 • Vzdělání:
  • Absolvent střední školy;
  • S tituly udělenými po dokončení nejméně 11 let školní docházky;
  • Akademická kvalifikace: ECCTIS ekvivalentní k GCSE.
 • Pracovní zkušenosti: Žádné / možné práce na částečný úvazek na volné noze v raném věku kvůli rozmachu online příležitostí.

Postgraduální programy

 • Věk: 21 - 34 let
 • Vzdělání:
  • Bakalářský/bakalářský titul;
  • Může být posouzen na základě příslušných pracovních zkušeností s minimálně 3 roky praxe v oblasti řízení;
  • Potenciálně s dalšími postgraduálními tituly (chcete změnit kariéru).
 • Pracovní zkušenosti: Lze hodnotit na základě příslušných pracovních zkušeností s minimálně 3 roky praxe v oblasti řízení.

Doktorát

 • Věk: 23 - výše
 • Vzdělání:
  • Bakalářský titul z uznávané instituce v oboru související s obchodem; magisterský titul nebo postgraduální kvalifikaci úrovně 7 nebo MBA od uznávané instituce.
  • Vítáni jsou také uchazeči s tituly v jiných oborech a uchazeči bez bakalářského nebo magisterského titulu, ale s jinou akademickou kvalifikací a významnou odbornou praxí na výkonné úrovni. Jejich přijetí může být podmíněno úspěšným sezením u vstupního testu a pohovoru.

Ideální studenti

Pregraduální programy:

 • Studenti středních škol, kteří se dívají na získání bakalářského titulu mimo zemi;
 • Studenti, kteří chtějí zlepšit vyhlídky na zaměstnání a získat v budoucnu vyšší plat.

Postgraduální programy:

 • Mladí městští profesionálové/vysokoškoláci, kteří se snaží přidat postgraduální titul pod svými pověřeními, aby zvýšili zaměstnatelnost a šance na vyšší plat ve své organizaci.

Doktorát:

 • Profesionálové, kteří si chtějí zajistit umístění ve velkých poradenských firmách, mezinárodních maloobchodních prodejnách a módních domech a dalších odvětvích služeb, nebo ti, kteří chtějí studovat na špičkových univerzitách po celém světě.

112194_110926_BSBI.png

Místa

 • Berlin

  Alte Post Karl-Marx-Straße 97-99, 12043, Berlin

  • Hamburg

   BSBI Faculty of Creative Industries, Gasstrasse 6B, Kontor N, D-22761, Hamburg

   • Paris

    PPA Business School, 11-13 rue Camille Pelletan, 92120 Montrouge, , Paris

    • Barcelona

     Av. Can Marcet 36-38, Barcelona, 08035, Barcelona

     Otázky