Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Bellarmine University College of Arts and Sciences

Bellarmine University College of Arts and Sciences

Bellarmine University College of Arts and Sciences

Úvod

Bellarmine College of Arts and Sciences představuje vzdělávací tradici svobodných umění, která je základem vzdělávání Bellarmine.

Stupeň svobodných umění je velmi vyhledávaným stupněm, protože klade důraz na kritické myšlení, rozmanité učení, výzkumné dovednosti a schopnost produktivně pracovat s ostatními. Prostřednictvím nezletilých nebo dvojitých velkých společností mají studenti příležitost spojit dvě nebo více disciplín do komplexního vzdělávacího balíčku. Studenti na Bellarmine College najdou po ukončení studia prospěšné zaměstnání nebo přijetí na postgraduální, právnické, lékařské a jiné odborné školy.

Jako student v programu umění a věd najdete fakultu zaměřenou na intelektuální rozvoj celého člověka. Lidé, kteří promují na svobodných uměních a vědách, jsou jasní myslitelé, řešitelé problémů a kreativní lidé se schopností poznat, rozumět, měnit a růst. Ať už je vaší vášní umění, biologie, komunikace, matematika, hudba, psychologie nebo některý z dalších 20 oborů, máme pro vás vše.

Místa

 • Louisville

  Newburg Road,2001, 40205, Louisville

  Programy

   Instituce také nabízí:

   Otázky