Keystone logo
Burren College of Art MPhil ve výtvarném umění
Burren College of Art

MPhil ve výtvarném umění

Galway, Irsko

2 Years

Angličtina

Plný úvazek, Poloviční úvazek

Request application deadline

Sep 2024

EUR 18 650 / per year *

Na kampusu

* zahraniční studenti: 18 650 EUR ročně | Studenti z EU: 9 500 EUR ročně

Úvod

MPhil (Výtvarné umění) je postgraduální výzkumný program založený na praxi. Cílem programu je vytvoření příspěvku k poznání a porozumění v oboru výtvarné umění.

Studenti absolvují program šetření vedený kombinací výzkumu založeného na praxi a dalších výzkumných metod podle potřeby. Studenti, kteří se programu účastní, jsou povinni vytvořit významnou část práce podpořenou písemnou prací s počtem slov přibližně 20 000, která poskytuje kritický popis provedeného výzkumného procesu. Práce studenta budou prezentovány formou závěrečné výstavy prací na Burren College of Art .

MPhil (Výtvarné umění) poskytuje podobnou zkušenost jako 1. a 2. ročník doktorandského prezenčního programu a poskytuje příležitost k rozsáhlému výzkumu prostřednictvím praxe výtvarného umění podporovaného psaným textem. To také umožní studentům postoupit na PhD (studio umění), kde je prováděný výzkum posouzen jako dostatečně robustní, aby splnil požadavky na doktorský program. Alternativně může také poskytnout výstup z doktorského programu, který poskytuje uznání za dokončený výzkum v situacích, kdy student není schopen splnit požadavky doktorského programu z osobních nebo jiných okolností.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

O Škole

Otázky