Keystone logo
Bucharest Business School Magisterský titul v oboru Business Analytics (Fakulta obchodní správy v cizích jazycích)
Bucharest Business School

Magisterský titul v oboru Business Analytics (Fakulta obchodní správy v cizích jazycích)

Bucharest, Rumunsko

4 Semesters

Angličtina

Plný úvazek

22 Jul 2024

01 Oct 2024

RON 5 000 / per semester *

Na kampusu

* Občané EU | občané mimo EU: 3 600 EUR/rok

Úvod

Čtvrtá průmyslová revoluce změnila způsob, jakým pracujeme. Změnilo to hranici mezi lidmi a stroji. Nyní pracujeme s AI, ML a Big Data Analytics. Pracujeme na digitálních platformách. Pochopení toho, jak technologie ovlivní naše způsoby práce, je zásadní pro určení, zda dokážeme přejít od upadajících povolání k zaměstnáním budoucnosti.

Master in Business Analytics vybavuje lídry dovednostmi odvodit hodnotu ze strukturovaného a analytického přístupu k řešení problémů v kontextu řízení. Tento program je přizpůsoben pro studenty a odborníky, kteří se snaží řešit výzvy při rozhodování prostřednictvím analýzy nezpracovaných i zpracovaných dat.

Dvouletý magisterský studijní program je komplexní program navržený tak, aby vybavil studenty a odborníky potřebnými datovými a analytickými dovednostmi, aby zvládli mezinárodní manažerské nebo vyšší administrativní role. Po absolvování programu získají studenti postgraduální diplom v oboru Business Analytics z Bukurešťské univerzity ekonomických studií.

Magisterský program je vyučován v angličtině a má běžnou délku 2 akademické roky (4 semestry), což vede k nahromadění 120 ECTS. Tento magisterský program umožňuje absolventům pokračovat v doktorském studiu.

Struktura magisterského programu je modulární (jeden kurz trvá přibližně 3 týdny). Každý kurz je vyučován profesorem z Bukurešťské univerzity ekonomických studií (Fakulta ekonomické kybernetiky, statistiky a informatiky) a profesorem ze zahraniční univerzity (Humboldt-University of Berlin, University of Glasgow, University of Twente, Universidad Politécnica de Madrid atd.).

Studenti zapsaní do magisterského studia absolvují základní kurzy Digitální transformace, Prediktivní analytika, Algoritmy a datové struktury a také Strategické řízení obchodních modelů. Studenti budou schopni převést rozsáhlé soubory dat do strategických obchodních rozhodnutí a stanou se klíčovým aktivem jakékoli organizace založené na datech. Po magisterském studiu mohou zastávat role jako konzultant pro řízení, manažer pro analýzu, manažer pro automatizaci a digitální transformaci, konzultant pro digitální strategii, manažer pro statistiky zákazníků, finanční analytik nebo analytik dodavatelského řetězce.

Bukurešťská univerzita ekonomických studií (ASE) je hodnocena podle Times Higher Education World University Rankings 2023 jako #1 v Rumunsku. ASE je lídrem vysokoškolských institucí v oblasti ekonomických věd a veřejné správy v Rumunsku a jihovýchodní Evropě, což odráží její umístění v renomovaných mezinárodních akademických žebříčcích. Bukurešťská univerzita ekonomických studií je na 401-600. místě z 1963 univerzit hodnocených podle Times Higher Education University Impact Rankings. Má 22 684 studentů na pregraduální i postgraduální úrovni na 11 fakultách. ASE je v současné době zapojena do široké škály národních a globálních výzkumných projektů a získala si vynikající pověst pro své výstupy a akademické programy. Bukurešť je hlavní a největší město Rumunska, které se nachází na jihovýchodě země na březích řeky Dambovita, necelých 60 km severně od řeky Dunaj a bulharské hranice.

O Fakultě podnikohospodářské v cizích jazycích (FABIZ), Bukurešť, Rumunsko

Fakulta podnikohospodářská v cizích jazycích (FABIZ) byla založena v roce 1991 jako Fakulta ekonomických studií cizích jazyků (SELS). V současné době škola sdružuje přes 1700 studentů více než 30 národností a pyšní se sítí více než 5000 absolventů. Se svými programy vyučovanými výhradně v cizích jazycích (angličtina, francouzština a němčina) na bakalářské, magisterské a doktorandské úrovni je FABIZ známá jako nejvíce internacionalizovaná škola na Bukurešťské univerzitě ekonomických studií a jedna z nejdynamičtějších obchodních škol v Rumunsku a Jihovýchodní Evropa.

Spolu s našimi obchodními a akademickými partnery nabízíme jedinečnou vzdělávací zkušenost, která kombinuje teoretické a praktické aspekty obchodního managementu, marketingu & operace, účetnictví & financí, s využitím moderních výukových technik a zážitkového učení. Naši absolventi na konci studia hovoří plynně alespoň dvěma mezinárodními jazyky, mají solidní obchodní znalosti napříč různými sektory a regiony a také silné digitální dovednosti. Naše škola a její katedra UNESCO pro obchodní administrativu v cizích jazycích přispívá k dosažení cílů udržitelného rozvoje OSN prostřednictvím vysoce kvalitních programů vzdělávání, výzkumu a celoživotního vzdělávání, podnikání, iniciativ v oblasti digitální a čisté energie a partnerství pro udržitelnost napříč komunitami a městy. Naše studijní programy jsou kompatibilní s obdobnými programy po celém světě a připravují naše studenty na současný i budoucí trh práce, a to jak v korporátním světě, tak ve start-up ekosystému, na národní i mezinárodní úrovni.

Přijímací řízení

Osnovy

Výsledek programu

Poplatek za studium programu

Kariérní možnosti

O Škole

Otázky