Keystone logo
Bath Spa University

Bath Spa University

Bath Spa University

Úvod

Staňte se Bath Spa

Bath Spa University je víc než jen studium. Je to o zaseknutí: přemýšlet, tvořit a dělat. O narážení na přátele na akademické půdě, přijímání výzev a opravdové péči. Posouváme hranice a sami sebe. Pokud vám to zní dobře, dobře zapadnete.

Proč Bath Spa?

Vynikající pověst

BeBathSpa101

Naše počátky sahají do roku 1852 a původní Bath School of Art, takže jsme si vybudovali pověst na více než 160leté tradici a úspěchu. Rovněž neustále rosteme díky vzrušujícím kurzům a oblastem výzkumu.

Dobře propojený

BeBathSpa102

Máme partnerství s podniky, organizacemi a institucemi ve všech koutech světa. Uvidíte naše studenty na mezinárodních konferencích, zájezdech a akcích, od Edinburgh Fringe Festivalu až po kanadskou „International Next Way“. Bath Spa opustíte jako globální občan s ambicemi, odhodláním a soustředěním.

Přístupné všem

BeBathSpa103

Dostupnost a rovnost jsou pro nás důležité. Unikátní studijní a sociální prostředí, které nabízíme, je klíčovým faktorem naší popularity. Naši studenti pocházejí z řady prostředí a kultur, ze všech částí této země i ze zámoří a mají řadu akademických pověření.

BeBathSpa104
BeBathSpa105
BeBathSpa106
BeBathSpa107

Statistika

Důkaz je ve statistikách

 • Skvělé vyhlídky na absolventa: 93,7 % absolventů Bath Spa pracuje nebo dále studuje 6 měsíců po ukončení studia (HESA: 2014/15 Destinace absolventů vysokých škol, vydáno 2016)
 • Top 5 pro kreativitu: Byli jsme zvoleni jednou z pěti nejlepších kreativních univerzit. (Který? Průzkum studentů univerzity 2016)
 • Tady budete v bezpečí: Jsme 2. nejbezpečnější univerzita na jihozápadě a 6. v porovnání s téměř 130 dalšími univerzitami a institucemi vyššího vzdělávání v Anglii a Walesu. (Kompletní průvodce univerzitou 2015)
 • Udržitelnost a ekologické závazky: U lidí to nekončí – staráme se také o naše životní prostředí. Naše zásady Green Focus nám vynesly „vyznamenání první třídy“. (People and Planet Green League 2015)

  English Language Requirements

  Ověřte svou znalost angličtiny pomocí testu Duolingo English Test! DET je pohodlný, rychlý a cenově dostupný online test angličtiny akceptovaný více než 4 000 univerzitami (jako je tato) po celém světě.

  Místa

  • Bath

   Bath Spa University, Newton Park, Newton St Loe,

  Otázky