Keystone logo
Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Baruch College Austin W. Marxe School of Public and International Affairs

Úvod

Austin W. Marxe School of Public and International Affairs je jediná veřejná absolventská škola v New Yorku zaměřená na veřejné záležitosti. Nabízíme vysokoškolské a postgraduální tituly v oblasti veřejné politiky a správy a program Master of Science in Education (MSEd) v oboru Higher Education Administration (MSEd-HEA) a magisterský program Master of International Affairs (MIA).

Marxe School poskytuje studentům příležitost připravit se přímo na tento postgraduální život ještě ve škole. Mnoho našich studentů spolupracuje s fakultou jako výzkumní asistenti a rozšiřují hranice znalostí, když ovládají sofistikované analytické nástroje. Studentům se důrazně doporučuje, aby trávili čas studiem mimo New York prostřednictvím programů sponzorovaných školou od dvou týdnů do celého semestru. Máme akademická partnerství na pěti kontinentech a prosperující Washingtonský semestr, který studentům představí život v hlavním městě. Mnoho našich studentů interně interně pracuje pro některé z předních světových neziskových organizací, mezinárodních nevládních organizací, nemocnic, škol a vládních institucí.

Využíváme jednu z největších fakult pro veřejné záležitosti v zemi a uplatňujeme interdisciplinární přístup k výuce, výzkumu a profesionálnímu rozvoji.

Škola uchovává a provozuje pět renomovaných výzkumných center a institucí, které produkují kritické zprávy, výsledky průzkumů a údaje o různých tématech souvisejících s veřejnou politikou.

Fakulta Marxe School patří mezi největší a nejrozmanitější v zemi. Každý člen, který je ve svých oborech úspěšný a široce uznávaný, přináší bohaté zkušenosti s poskytováním poradenství nebo předními agenturami na úrovni kabinetu, politickými vůdci, hlavními zdravotnickými, neziskovými nebo vládními organizacemi po celém světě. Jsou tu, aby vám pomohli osobně a profesionálně růst při řešení nejnaléhavějších výzev veřejné politiky dneška a poskytovali pokyny ohledně kurzu, rozvojových příležitostí a kariéry.

Místa

  • New York

    Lexington Avenue,55, 10010, New York

    Otázky