Keystone logo
Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Bar-Ilan University

Úvod

O univerzitě

Bar-Ilan University , jedna z největších izraelských univerzit, nabízí studentům širokou škálu jedinečných akademických a společenských příležitostí, které se nenacházejí v žádné jiné izraelské vzdělávací instituci.

Od svého založení v roce 1955 využilo více než 130 000 studentů příkladné akademické a výzkumné zázemí společnosti Bar-Ilan a své odhodlání integrovat židovskou kulturu a tradici do všech studijních programů. Zajišťováním špičkových vědců a profesorů v Izraeli a poskytováním šancí studentům prozkoumat své židovské kořeny poskytuje Bar-Ilan University svým studentům zdroje a odborné znalosti, aby uspěly na pracovišti a maximalizovaly své příspěvky ke společnosti jako vzdělaní a sociálně obeznámení občané.

Studenti, kteří se z celého světa obracejí, se každý rok obrátili na Bar-Ilan, aby studovali v našich vedoucích studijních programech. Pod dohledem a vedením našich oceněných profesorů jsou vyučováni kritické myšlení a analytické dovednosti potřebné k prozkoumání jejich oblastí zájmu a akademického růstu. Bar-Ilan University nabízí široký výběr celosvětově uznávaných vysokoškolských, postgraduálních a doktorských programů, včetně řady mezinárodních titulů, které se vyučují v angličtině.

Místa

  • Ramat Gan

    Ramat Gan, Izrael

Otázky